راهنما

 

نکته مهم : شماره تماس خود را به صورت صحیح وارد نمایید تا کارشناسان ما در صورت لزوم با شما در تماس باشند .

 

پرسش و پاسخ :

در این قسمت سوال حقوقی خود را مطرح کنید و نهایتا ظرف مدت ۲۴ ساعت پاسخ آن را دریافت نمایید . 

سوال و جواب شما برای همه کاربر ها قابل مشاهده خواهد بود .

مشاوره آنلاین :

شما در این قسمت سوال حقوقی خود را مطرح میکنید و نهایتا ظرف مدت ۲۴ ساعت پاسخ آن را دریافت خواهید کرد .

لازم به ذکر است سوال شما کاملا خصوصی برای مشاوران ما دیده خواهد شد و کاربران قادر به دیدن سوال یا پاسخ نیستند .

محاسبات : مهریهتاخیر تادیهدیهکارشناسی

با وارد کردن سال و مبلغ هر یک از موارد بنا به خواسته شما به صورت اتوماتیک و به نرخ روز محاسبه شده و همان لحظه در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

لازم به ذکر است گزینه “سررسید” زمان وصول طلب شما بوده و “سال تادیه” زمان جاری یا زمان قطعی شدن حکم شما می باشد .

درخواست وکیل :

شما می توانید با شماره های مندرج در این بخش تماس حاصل نمایید و با توجه به موضوع دعوی شما وکیل مورد نظر برای شما انتخاب خواهد شد . لازم به ذکر است کلیه وکلا با مجموعه دادورزیار همکاری مستمر دارند و بیرون سپاری کار به اشخاصی که مورد تایید ما نیستند انجام نخواهد شد .

ثبت سفارشات

فیلد های فرم مربوطه را کاملا با دقت و صحیح وارد کنید .(شماره تماس ، شماره پرونده ، خواسته ، ایمیل و . . . )

شورای حل اختلافدادخواست دادگاهشکوائیه :

در این قسمت ابتدا باید ثبت نام کرده باشید بعد از پر کردن مشخصات و کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش به صفحه پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت به صفحه فرم تقاضا منتقل می شوید و درخواست خود را مطرح می کنید . دقت داشته باشید تمام اطلاعات را به صورت صحیح وارد کنید و برای پرکردن فیلد اعداد از حروف انگلیسی استفاده کنید . حتما در بخش توضیحات شرح دادخواست و خواسته خود را به طور کامل بیان کنید . دلائل و ضمائم مدارکی مستند هستند که شما می توانید برای اثبات خواسته خود به دادگاه ارائه دهید . پس از ثبت به ایمیل شما مشخصات خرید و فرم مورد نظر ارسال می شود (spam) را حتما چک کنید . کارشناسان ما پس از تایید نهایتا بعد از ۴۸ ساعت فایل pdf حاوی درخواست را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد که فقط کافیست برگه را پرینت گرفته و به دادگاه مورد نظر خود همراه با مدارک ، مراجعه و دادخواست خود را ثبت کنید .

ثبت سفارشات : تنظیم لایحه  – تنظیم قرارداد 

در این قسمت ابتدا به صفحه فرم تقاضا منتقل می شوید و درخواست خود را مطرح می کنید . دقت داشته باشید تمام اطلاعات را به صورت صحیح وارد کنید و برای پر کردن فیلد اعداد از حروف انگلیسی استفاده کنید . حتما در بخش توضیحات شرح موضوع لایحه یا قرارداد خود را به طور کامل بیان کنید . (برای لایحه مدارکی را که دارید عکس واضح ار آنها تهیه کنید و در قالب یک فایل zip در قسمت آپلود قرار دهید در خواسته خود اگر به مدرک خاصی اشاره دارید نام فایل را قید کنید) . پس از ثبت به ایمیل شما مشخصات خرید و فرم مورد نظر ارسال می شود (spam) را حتما چک کنید . کارشناسان ما نهایتا بعد ار ۴۸ ساعت و تعیین مبلغ هزینه لایحه  یا قرارداد (بستگی به نوع پرونده هزینه محاسبه می گردد) لینک پرداخت و مبلغ را برای شما ارسال می کنند که در صورت تمایل و پرداخت مبلغ بین ۲ الی ۶ روز کاری  فایل pdf حاوی درخواست را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد که فقط کافیست برگه را پرینت گرفته به شعبه دادگاه مورد نظر خود مراجعه کنید و لایحه خود را ثبت کنید . (لایحه نیاز به سربرگ ندارد)

ثبت سفارش مشاوره حضوری :

در این قسمت پس از پرداخت هزینه مشاوره می توانید سریعا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید یا منتظر تماس از طرف ما باشید تا با توجه به نوع درخواست شما وکیل متخصص در این زمینه مشخص و زمان حضور شما اعلام گردد .

آیا میدانید ؟ :

در این بخش مطالب حقوقی به زبان کاملا ساده روزانه آپدیت می شوند تا کاربران بتوانند بدون هیچگونه آشنایی با الفاظ حقوقی پاسخ های خود را دریافت کنند .

چه باید کرد ؟ :

در این بخش مراحل اقدام و مدارک مورد نیاز شما برای مراجعه به دادگاه و اقدامات اولیه بنا به نوع دادخواست شما قرار داده شده است .

قوانین :

در این بخش شما می توانید به کلیه قوانین دسترسی داشته باشید . جهت سهولت در قسمت بالای صفحه مربوط به قوانین گزینه جستجو شما را در پیدا کردن قانون مورد نطرتان یاری خواهد داد .

آراء و نظریه ها :

در این بخش شما می توانید به کلیه آراء و نظریه ها اعم از آرای وحدت رویه ‍‍، نظریه های مشورتی ، رای اصراری و . . . دسترسی داشته باشید . جهت سهولت در قسمت بالای صفحه مربوطه گزینه جستجو شما را در پیدا کردن آراء و نظریه های  مورد نطرتان یاری خواهد داد .

اخبار حقوقی :

در این بخش شما می توانید اخبار حقوقی قوه قضائیه ، مجلس شورای اسلامی و … که روزانه برای شما عزیزان آپدیت می شود را مطالعه کنید .

 جهت سوالات بیشتر در قسمت تماس با ما پیام ، پیشنهاد و انتقادات خودتان را مطرح نمایید .

شماره تماس خود را صحیح وارد کنید چون در صورت نیاز کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .