وکیل آنلاین

۲۳ دی محاکمه بازیکن اسبق پرسپولیس انجام می شود

محاکمه

23 دی محاکمه بازیکن اسبق پرسپولیس انجام می شود

حسین کعبی بازیکن اسبق پرسپولیس تهران و تیم ملی و مربی فعلی سپیدرود رشت، 23 دی ماه جاری در دادگاه کیفری یک استان تهران با شکایت امیرقلعه نویی سرمربی وقت استقلال تهران محاکمه می شود.

سال 1393 بود که حسین کعبی بازیکن اسبق پرسپولیس تهران و تیم ملی، اظهاراتی را علیه امیر قلعه‌نویی سرمربی وقت آبی‌پوشان پایتخت مطرح کرد.

به ‌دنبال انتشار اظهارات کعبی، قلعه‌نویی از او به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد و برای او در شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه پرونده قضایی تشکیل شد.

در نهایت کعبی اسفند سال 93 به دادسرا احضار و در شعبه بازپرسی حضور یافت و توضیحات خود را در خصوص شکایت قلعه‌نویی که تحت عناوین اتهامی افترا، توهین و نشر اکاذیب مطرح شده بود، ارائه کرد.

پس از بررسی های بسیار، شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه برای کعبی کیفرخواست صادر و پرونده او را به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال کرد که شعبه دادگاه کیفری یک، 23 دی امسال را برای رسیدگی به پرونده کعبی تعیین کرده است.

کعبی که هم‌اکنون مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت است، سال 93 پس از اظهارات جنجالی جواد نکونام کاپیتان اسبق استقلال تهران و تیم ملی علیه قلعه‌نویی، گفته بود: «حرف‌های جواد عین واقعیت است و به‌ غیر از قلعه‌نویی، هشت نفر دیگر از مربی گرفته تا مدیرعامل باشگاه، دارند به فوتبال ایران ظلم می‌کنند».

قلعه‌نویی و نکونام همان موقع از یکدیگر شکایت‌های متقابل کرده بودند که در نهایت شکایت قلعه‌نویی از نکونام در مرحله دادگاه به صلح و سازش طرفین ختم شد و شکایت نکونام از قلعه‌نویی نیز با درخواست ترک تعقیب از سوی نکونام، در مرحله دادسرا خاتمه یافت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

افزودن یک دیدگاه