وکیل آنلاین

با خرید این خودرو ۱۱۵ میلیون تومان سود کنید

ادیت 65 - با خرید این خودرو ۱۱۵ میلیون تومان سود کنید

روز گذشته، ۲۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بورس کالا عرضه شد که معاملات آن و همچنین قیمت‌های این خودرو در بازار غیررسمی نشان می‌دهد با احتساب همه هزینه‌ها، مصرف‌کنندگان حداقل بین ۳۰ تا ۱۱۵ میلیون تومان پژو ۲۰۷ اتوماتیک را در بورس به نسبت بازار آزاد ارزان‌تر خرید کردند.

روز گذشته در نوبت نخست ۳۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک مشکی آبنوس به قیمت پایانی ۴۸۹ میلیون تومان معامله شد این در حالی است که قیمت تمام شده این محصول در بورس با احتساب مالیات، عوارض و هزینه‌های جانبی قانونی به ۵۵۲ میلیون تومان می‌رسد.

نکته مهم آن است که همین امروز مصرف‌کننده‌ای اگر بخواهد پژو ۲۰۷ اتوماتیک مشکی را خریداری کند باید حدود ۵۸۵ میلیون تومان (بر اساس آگهی‌های درج شده در شبکه‌های فروش اینترنتی) پرداخت کند که با این اوصاف خرید این محصول از بورس برای مصرف‌کننده نهایی ۳۳ میلیون تومان پایین‌تر تمام شده است.

همچنین در عرضه دوم، ۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید به قیمت پایانی ۴۸۰ میلیون تومان فروخته شد که قیمت تمام شده بورس ۵۴۲ میلیون و قیمت حدودی بازار این محصول ۵۸۵ میلیون تومان است که با این احتساب مشخص می‌شود خریداران این محصول را حدود ۴۳ میلیون تومان پایین‌تر از بازار آزاد خریده‌اند.

اما آمار معاملات پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای مشکی آبنوس نشان می‌دهد که دیروز ۵۰۰ دستگاه از این محصول به قیمت پایانی ۵۱۰ میلیون تومان فروخته شد در حالی که قیمت تمام شده این محصول در بورس ۵۷۶ میلیون تومان و قیمت حدودی بازار آن ۶۹۵ میلیون تومان است بنابراین خریداران این محصول را ۱۱۹ میلیون تومان نسبت به بازار ارزان‌تر خریدند.

در عرضه آخر نیز ۷۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای سفید با قیمت پایانی ۵۱۰ میلیون تومان معامله شد که قیمت تمام شده این محصول در بورس ۵۷۶ میلیون تومان بود و همانند ردیف عرضه قبلی، خریداران با توجه به نرخ ۶۹۵ میلیون تومانی این محصول در بازار آزاد، سود ۱۱۹ میلیونی را کسب کردند.

منبع:سلام نو

 

جهت مشاوره آنلاین و درخواست وکیل با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز