حسن asked 7 ماه ago

با سلام و خسته نباشید
اینجانب با ۳ نفر از دوستانم ملکی را اجاره کردیم که البته اجاره نامه به نام یک از همین دوستانم است و در آن به فعالیت طبخ غذا و ارسال به صورت بیرون بر پرداخته ایم یعنی حالت مغازه تجاری ندارد. شراکتمان را ثبت نکرده ایم اما به مدت شش ماه با آنان کار کرده ام و سپس تصمیم بر ترک انجا و قطع همکاری با انان گرفته ام که یکی دیگر از دوستانمان پذیرفت که سهم مرا بگیرد و به مدت دو ماه دیگر به انجا نرفتم و خرد خرد پول مرا میدادند اما چون ضرر کرده اند و آنجارا جمع کرده اند مابقی پول مرا ندادند و بنده شب شخصا به مغازه رفتم و اندازه طلبم از آنجا جنس برداشتم که حق خودم بوده است…البته نمیدانند که من اینکار را کرده ام و نمی خواهم بفهمند که کار من بوده چون مرا اذیت خواهند کرد …حال میخواهند شکایت کنند از من به جرم سرقت … میخواستم بدانم قانون در این مورد حق را به چه کسی می دهد

1 Answers
مدیر سایت عضو سایت answered 7 ماه ago

با درود خدمت شما کاربر گرامی
شما نمیتوانید شخصا اقدام به برداشت اجناس نمایید ، باید با توجه به واریزی ها تقاضای مطالبه وجه میدادید تا قانون وجه خود را دریافت نمایید . برداشتن اجناس بدون رضایت شخص سرقت اموال محسوب میگردد . موفق باشید .
جهت مشاوره با وکیل متخصص با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۵۱۷ ویژه استان تهران و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۷  ویژه سراسر کشور از خطوط ثابت تماس حاصل نمایید .

جهت نگارش لایحه ، درخواست وکیل ، مشاوره حضوی و تنظیم قرارداد با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

لطفابا ثبت نظرات خود در دیدگاه وب سایت یا بخش نظرات اپلیکیشن دادورزیار در کافه بازار ما را حمایت کنید .