درخواست وکیل پایه یک دادگستری در تهران

 

فرم مربوطه را به دقت کامل کنید پـس از بررسی موضوع ، وکیل متخصص در این زمینه با شـما تماس خواهد گرفت ، همچنین شما می توانید مسـتـقـیـما با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

مشاوره تلفنی حقوقی

 

تلفن مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

 

  88027429 – 88968372

ساعت تماس : 9  الی  18

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع پرونده

توضیحات

 

 

 وکیل طلاق

 

ویژگی های یک وکیل طلاق حرفه ایی و خبره

 

همواره در دعاوی خانوادگی نیاز است که یک وکیل خانواده خبره و مجرب داشته باشیم تا بتواند با استفاده از توانایی خود پرونده را به بهترین نتیجه ممکن برساند. باید این نکته را مدنظر قرار دهیم یک وکیل توانمند وکیلی است که پرونده های موفق و متعددی در دعاوی خانواده داشته باشد.

چنین وکیلی باید به شما یک ذهنیت واقعی بدهد ، یا حتی گاهی لازم است که شما را از تصمیمی که اتخاذ کرده اید منصرف کند ! شاید برای شما ناخوشایند است که یک وکیل خانواده به شما بگوید که برای طلاق دست نگهدارید و بیشتر صبر کنید. اما با توجه به شرایطی که دارید ممکن است برای شما بهتر باشد که به تجربه و توصیه وکیل اعتماد کنید. اما به هر حال ممکن است شما به هر قیمتی که شده بخواهید جدا بشوید ، در چنین مواقعی یک وکیل توانمند خانواده می تواند با یک مدیریت موفق ، بهترین اقدامات ممکن را انجام بدهد.

اما به هر حال باید به این نکته توجه کنید که یک وکیل دعاوی خانواده ، معجزه نمی کند، ولی چه بهترین کار ممکن را می‌تواند انجام دهد. مهم‌ترین وظیفه او انتخاب درست ترین راه و مدیریت حقوقی یک دعوا است. به هر حال او باید دعاوی احتمالی آینده را نیز پیش بینی کند.

چنانچه یک وکیل خانواده در زمان لازم مراجعه کنید ، او می تواند راهنمایی‌های لازم و درست را ارائه کند احتمال موفق شدن پرونده را افزایش دهد. شما باید بدانید که یک وکیل خانواده توانمند ، علاوه بر دانش و کافی و داشتن تجربه بر اساس صداقت عمل می کند. شاید شما فکر کنید که یک وکیل خوب باید پنهان کاری کند ، یا با دروغ کارها را پیش ببرد. اما در واقع این گونه نیست و صداقت در کنار تجربه و تحصیلات وکیل ، لازم و ضروری است.

به عبارت دیگر راه نجات در صداقت می باشد.

 

41 1 وکیل طلاق

 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل خانم با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

 

وکیل طلاق و انواع طلاق در قانون

 

زوجین در زندگی مشترک ممکن است گاهی به بن بست بخورند ، و دیگر نتواند با همدیگر ادامه دهند. طلاق یکی از راه های پایان دادن به زندگی مشترک زوجین می باشد.

در موادی از قانون مدنی به طلاق و انواع آن اشاره شده است ، که به آنها خواهیم پرداخت ، در ادامه با ما همراه باشید.

انواع طلاق از نظر درخواست کننده طلاق

 

۱. طلاق از طرف زوج یا مرد

۲. طلاق از طرف زوجه یا زن

۳. طلاق توافقی

 

21 وکیل طلاق

 

طلاق بر اساس امکان رجوع به دو نوع طلاق بائن و طلاق رجعی تقسیم می شود :

 

جهت تنظیم دادخواست  ، تنظیم شکواییه ، تنظیم لایحه ، درخواست وکیل ، مشاوره حضوری و تنظیم قرارداد با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

 

۱. طلاق رجعی

 

در طلاق رجعی این امکان وجود دارد که مرد در طول مدت عده به زن مراجعه کند و مجدداً زندگی مشترک را با او از سر بگیرد. اما با پایان یافتن عده ، حق رجوع نیز از بین خواهد رفت. معمولاً اکثر طلاق ها از این نوع هستند مگر اینکه ذکر شده باشد که از نوع بائن میباشد.

۲. طلاق بائن

 

طلاق بائن طلاقی است که پس از جاری شدن آن مرد نمی تواند به زن رجوع کند. مطابق قانون ۱۱۴۵ قانون مدنی ، در مواردی که در زیر به آن اشاره کرده ایم ، طلاق از نوع بائن می باشد.

طلاق خلع ، و مبارات مادام که در آن زن رجوع به عوض نکرده باشد.

طلاقی که قبل از نزدیگی صورت بگیرد

 

32 وکیل طلاق

 

طلاق یائسه

معنی کلمه طلاق رها شدن می باشد. هنگامی که زن و شوهر به اختلاف بر میخورند و زندگی به ناسازگاری می رسد ، و دیگر راهی وجود نداشته باشد ، طلاق پیش بینی شده است تا زوجین این امکان را داشته باشند که به صورت شرعی به زندگی مشترک خود خاتمه دهند. اما به هر حال طلاق نیز مثل سایر اعمال حقوقی ، آثاری را در بر دارد. و در قوانین فقه طلاق یکی از حقوق مرد به حساب می آید ، اما بنابر قوانین زن نیز میتواند تقاضای طلاق بدهد ، همچنین می‌توانند هر دو باهم برای طلاق به توافق برسند.

مزایای مشاوره با وکلای طلاق

 

14 2 وکیل طلاق

 

طلاق یک از دعاوی حقوقی به حساب می آید ، و گرفتن وکیل برای طلاق الزامی نمی باشد. اما باید به این نکته توجه کنید که داشتن وکیل در دعاوی طلاق مزایای بسیاری دارد. یک وکیل با تجربه می تواند در چنین دعاوی حقوقی به شما کمک شایانی بکند. خیلی از افراد بنابه هر دلیلی ممکن است نتوانند به خوبی از حقوق خود دفاع کنند ، شاید دلیل آن داشتن روابط عمومی پایین باشد ، در اینجا یک وکیل طلاق خوب می تواند از حقوق آنها دفاع کند. یکی دیگر از مزایای داشتن وکیل طلاق این است که لازم نیست شما برای انجام مراحل دادرسی به دادگاه مراجعه کنید وکیل به جای شما حاضر می شود. به هرحال وکیل با مراجع قضایی بسیار آشنا تر است ، و میتواند بیشتر در روند پرونده تاثیر گذار باشد. و ممکن است طرفین به دلیل شاغل بودن زمان زیادی برای حضور در مراحل دادرسی طلاق نداشته باشند ، یا به هر دلیلی نخواهند در دادگاه حاضر شوند. بهترین پیشنهاد این است که از یک وکیل طلاق خوب کمک بگیرند.

طلاق بدون وکیل

 

چنانچه زن و شوهر قصد گرفتن طلاق توافقی دارند ، ابتدا می بایست دعوای خود را در دادگاه خانواده طرح کنند. فرم درخواست را باید پر کنند و توافقات خود را در آن ذکر کنند. مشاوره گرفتن از یک وکیل طلاق میتواند راهنمایی‌های مفیدی به طرفین ارائه کند ، حتی امکان این وجود دارد که برای هر دو نفر یک وکیل مشترک انتخاب شود و یا وکلا متفاوت باشند.

 

51 وکیل طلاق

 

مدارک لازم برای طلاق توافقی

 

برای این کار یک سری مدارک نیاز است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

– اصل شناسنامه زوجین

– کارت ملی زن و شوهر

– عقدنامه ازدواج

– صورتجلسه توافقات زن و شوهر

– در صورتی که زوجه دوشیزه نباشد میبایست آزمایش مبنی بر عدم بارداری ارائه کند.

– اگر زوجه دوشیزه است میبایست گواهی بکارت و دوشیزگی ارائه نماید. مزیت این کار این است که پس از طلاق امکان حذف نام همسر از شناسنامه میسر است.

البته قاضی رسیدگی کننده گاهی اقرار زن و شوهر مبنی بر عدم وقوع نزدیکی را می پذیرد ، و نیازی به ارجاع دادن دادن به پزشکی قانونی نمی‌بیند.

 

مدت زمان انجام طلاق توافقی

 

انجام مراحل طلاق توافقی ممکن است سه ماه یا بیشتر زمان ببرد.