سعید asked 10 ماه ago

سلام روز خوش برادرم رو توی یه خونه که اماکن بود گرفتن همراه با 5نفر دیگه که همه مصرف کننده بودن توی اون خونه 1گرم و نیم هروئین و 1گرم شیشه بود که برای مصرف هر 5نفر بود که برادرم از ترس نرفتن به کمپ ترک اعتیاد گفته که من مواد فروش هستم و این جنس ها مال منه الان 16روز هست که زندان هست و قاضی قرار 50میلیون وثیقه بریده که از زندان اعتراض زد که از وثیقه به کفالت تبدیل بشه و قاضی قبول نکرد راهی داره که با فیش حقوقی بیاد بیرون اگه راهی هست چطوری ؟
ایا میشه اعتراض کنیم به رای که دوباره همه دادگاهی بشن و اين هم راست رو بگه یا نه؟

مدیر سایت عضو سایت replied 50 سال ago

ببخشید ادامه سوالم رو میگم از بین اون ۵نفر که با برادرم گرفتن ۱نفر که صاحب خونه بود نیز الان به دلیل اینکه خونه ش اماکن خورده الان با برادرم او زندان هست

1 Answers
مدیر سایت عضو سایت answered 10 ماه ago

با درود خدمت شما کاربر گرامی
قرار وثیقه تحت اختیار قاضی می باشد و نظر ایشان قطعیت دارد . برادر شما خودشان در صحت کامل اعتراف کرده اند که فروشنده هستند . به هر حال می توانید به رای اعتراض کنید و سایرین هم باید به این موضوع اقرار کنند ، ولی قبول این که برادر شما فروشنده نیست بعد از اعتراف کمی دشوار می باشد . بحث صاحبخانه هم جرم جداگانه دارد که به آن رسیدگی خواهد شد . پیشنهاد می شود در این خصوص با وکیل متخصص مشاوره نمایید . موفق باشید .

جهت مشاوره با وکیل متخصص با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۷ از خطوط ثابت تماس حاصل نمایید .
جهت نگارش لایحه ، درخواست وکیل ، مشاوره حضوی و تنظیم قرارداد با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .
لطفابا ثبت نظرات خود در دیدگاه وب سایت یا بخش نظرات اپلیکیشن دادورزیار در کافه بازار ما را حمایت کنید .