سیدرضی حسینی asked 2 ماه ago

سلام و خسته نباشید بنده در سال ۹۴ یک واحد آپارتمان بانضمام یک باب پارکینگ از سازنده ساختمان خریداری نمودم و اجرای ساختمان تمام شد و در سال ۹۶ تحویل شد . وای در صورتجلسه تحویل موقعیت پارکینگ مشخص نشد بطور کلی نوشته شد .لازم به توضیح است که ساختمان دارای ۴ واحد و ۳ باب پارکینگ است که دو باب پارکینگ در اختیار مالک اولیه زمین قرار گرفته و یک باب نیز در اختیار بنده بود . 
ولی سازنده در سال ۹۷ یکی از واحده را که قاعدتا می بایست بدون پارکینگ معامله میشد ، با پارکینگ فروخته و حتی در قولنامه مشخصات و موقعیت پارکینگی که در اختیار بنده بود را نوشته اند و خریدار به من گفت اینجا جای پارکینگ بنده هست و من گفتم اینجا سه باب پارکینگ دارد و قبلاواگذار شده که قانع نشد و رفته از من به عنوان مزاحمت و ممانعت از شکایت کرده ، و کلانتری افسر میگفت چون پارکینگ ایشون مشخصا نوشته شده ، شما می بایست پارکینگ را به ایشان تحویل دهید تا رفع مزاحمت شود . حتی من گفتم که این ساختمان طبق پروانه ۳ باب پارکینگ دارد و هرسه قبل از تاریخ معامله خریدار جدید واگذار شده و ایشون مال غیر خریدند و باید به فروشنده مراجعه نماید که افسر قبول نکرد و موضوع را به کارشناس ارجاع داد. 
سوالم اینه که بنده چه کار باید انجام دهم تا گرفتار نشده و احقاق حق نمایم . ممنون از بزرگواری 

1 Answers
مدیر سایت عضو سایت answered 2 ماه ago

با درود خدمت شما کاربر گرامی
شما باید تقاضای صورتمجلس تفکیکی اخذ نمایید و پس از مشخص شدن محل پارکینگ شما اقدام به طرح شکایت نمایید . نیروی انتظامی نمی تواند در این خصوص اظهار نظر کند و با توجه به اسناد اقدام به رسیدگی می نماید . موفق باشید .

جهت مشاوره با وکیل متخصص با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۵۱۷ ویژه استان تهران و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۷  ویژه سراسر کشور از خطوط ثابت تماس حاصل نمایید .

جهت نگارش لایحه ، درخواست وکیل ، مشاوره حضوی و تنظیم قرارداد با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

لطفابا ثبت نظرات خود در دیدگاه وب سایت یا بخش نظرات اپلیکیشن دادورزیار در کافه بازار ما را حمایت کنید .