مینا asked 2 ماه ago

سلام. نقاش منزل ما به دلیل عدم تقارن رنگ با رنگ مورد نظر ما شروع به فحاشی و استفاده از کلمات ناشایست کرد که منجر به درگیری بین من و ایشان شد البته درگیری در حد یقه گرفتن و بحث، پس از جدایی ما دو، دوباره نقاش میخواست اقدام به حمله کنه که یدفعه نقاش اعلام به داشتن درد کرد و بعد از اون دیدیم که انگشتش انگاری شکسته و کنار انگشتش پاره شده و استخوان انگشتش دیده میشه ( ناگفته نماند در اون لحظه در دست نقاش قلم مو یا کاردک قرارداشته و در کنار چهارپایه اهنی ایستاده بوده) الان هر دو طرف شاکی هستیم و ثبت شکایت در کلانتری کردیم اما ایشان ادعا دارند که بنده دستشون را شکستم در صورتی که من در اون لحظه پیش ایشون نبودم.
در زمان حادثه من و مادرم و نقاش حضور داشتیم.
سوال من اینه که الان مقصر واقعی چطور شناخته میشه و ایا بنده باید رفع اتهام کنم و اگر جواب بله است چطور باید اقدام کنم تا ثابت بشه که ایشان ادعای دروغ دارن و خودشون به خودشون اسیب رسوندن؟
و سوال دیگه اینکه اگه این قضیه به دادسرا بره برای من سوء پیشینه محسوب میشه یا خیر؟

1 Answers
مدیر سایت عضو سایت answered 2 ماه ago

با درود خدمت شما کاربر گرامی
ایشان باید اثبات کند که این امر توسط شما صورت گرفته و شهودی به دادگاه ارائه دهد ، نحوه وارد شد ضربه در پزشکی قانون بررسی میگردد و این موضوع مشخص خواهد شد که خود زنی بوده یا از سوی شخصی به ایشان ضربه وارد شده ، غیر برای شما سابقه کیفری محسوب نمی شود . موفق باشید .

جهت مشاوره با وکیل متخصص با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۵۱۷ ویژه استان تهران و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۷  ویژه سراسر کشور از خطوط ثابت تماس حاصل نمایید .

جهت نگارش لایحه ، درخواست وکیل ، مشاوره حضوی و تنظیم قرارداد با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

لطفابا ثبت نظرات خود در دیدگاه وب سایت یا بخش نظرات اپلیکیشن دادورزیار در کافه بازار ما را حمایت کنید .