پرسش و پاسخ حقوقی رایگاندسته بندی: سوالتهدید و اقدام به قتل و کور کردن
سینا asked 2 ماه ago

سلام و وقت بخیر.
من سال ۹۱ با یه دخترخانم دوست بودم و قصد ازدواج هم داشتیم.پسرخالش از قصد با ماشینش جلوی راه موتور من رو گرفت و من رفتم بیرون و دید چشم چپم رو به صورت کامل از دست دادم.ولی چون موتورم به ماشینش نخورده بود، پسرخالش قبول نکرد که پیچیده.و نصف دیه رو با بدبختی تونستیم بگیریم. و نتونستیم ثابت کنیم عمدی بوده.
گذشت و همون دخترخانم با یکی دیگه دوست شد.بعد سر یه جریانی،دوس پسر جدیدش با سیم کارت خودش(دوس پسر جدیده)به من که سیم کارت به نام خودم نیست و یجورایی بی سنده ، انواع فحش و تحدید مثل اون یکی چشمتم کور میکنم و مجتبی(پسرخاله دختره) زد چشمتو کور کرد و هیچ کار نتونستی بکنی و … رو به من پیام داد.
بعد از یک سال از پیام دادن،من با همون پسره دعوام شدو سرشو شکستم.اونا هم ۳ نفر بودن و دقیقا چشم سالم من اسیب ظاهری دید.اون پسره شکایت کرد و بعد فهمیدم شکایت کرده منم شکایت کردم. روز دادگاه که احضار شده بودم اونا اومدن و رضایت گرفتن و همه چی ظاهرا تموم شد(من احضار شده بودم و وقتی رفتم کلانتری تا پرونده شکایتمو ببندم،گفتن تا یکسال پروندت بازه.مهر ۹۸ این اتفاقا افتاد).الان حدود ۲ ماهه که پسره با دختره نامزد کرده.حالا میخوام بدونم اگه من شکایتم رو راه بندازم میتونم این اتفاق رو با تصادف سال ۹۱ به هم ربط بدم و ثابت کنم تصادف عمدی بوده یا نه؟اگه نه، پس چی میشه؟