پرسش و پاسخ حقوقی رایگانتفویض وکالتنامه
احمد عبدی asked 1 ماه ago

با سلام و احترام،استاد عزیز دراین سوال سربرگ وکالتنامه قیدشده تفویض وکالتنامه،عرض بنده اینه باوجود تفویض وکالتنامه باز هم اختاراتم برقوت خود باقیست یاخیر؟ممنون از راهنماییتون؟

1 Answers
مدیر سایت عضو سایت answered 1 ماه ago

با درود خدمت شما کاربر گرامی
لطفا از ایجاد تاپیک سوال با یک مضمون خودداری کنید ، ادامه سوال خودتان را در قسمت کامنت بیان کنید .
برابر ماده 683 قانون مدنی، تفویض وکالت به دیگری اختیار انجام عمل موضوع وکالت را از اصیل و موکل سلب نمی کند. موفق باشید .