وکیل آنلاین

۱۱ محور برون شهری مسدود است

11-محور-برون-شهری

11 محور برون شهری مسدود است

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: 11 محور برون شهری تا اطلاع بعدی به علت مداخلات جوی و طغیان برخی از رودخانه ها و نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

محور مهران- دهلران واقع در استان ایلام و محور امیدیه- دیلم واقع در استان خوزستان تا اطلاع بعدی به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی مسدود اعلام شده است.

محور قدیم قزوین- رشت (محدوده تونل شیرین سو)، واقع در استان قزوین تا اطلاع بعدی به دلیل ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود و مسیر جایگزین، کنارگذر تونل خواهد بود.

محور جدید گناوه- شیف واقع در استان بوشهر نیز تا اطلاع بعدی به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی مسدود اعلام شده است.

مسیر رامیان- اولنگ- شاهرود، در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک- دیزین در استان های البرز و تهران نیز تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسیر پونل- خلخال در استان گیلان، به دلیل ریزش کوه و مسیر املش- اطاقور در استان گیلان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود خواهد بود.

مسیر گنجنامه- تویسرکان در استان همدان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی و سروآباد- پاوه در استان کردستان به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

مسیر سی سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، مجموع تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 204 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 0.6 درصد افزایش یافت.

سهم وسایل نقلیه سنگین 11.7 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعت های چهار تا پنج انجام شده که مسافران با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت های مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز