۵ هزار میلیارد تومان رقم معوقات فرهنگیان

نشست-با-مسئولان

۵ هزار میلیارد تومان رقم معوقات فرهنگیان/ برگزاری نشست با مسئولان خزانه‌داری برای پرداخت مطالبات

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رقم معوقات فرهنگیان از آموزش و پرورش را حدود ۵ هزار میلیارد تومان تخمین زد و گفت: در همین راستا با مسئولان خزانه‌دار کل کشور نشست برگزار خواهیم کرد.

میرحمایت میرزاده با اشاره به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش در خصوص اختصاص بودجه یک دوازدهم یا ماهانه به وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: این پیشنهاد به منظور پرداخت معوقات فرهنگیان در کشور صورت می‌گیرد که اگر به آن عمل شود این مطالبات به نحو بهتری قابل پرداخت خواهد شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی مطالبات فرهنگیان از آموزش و پرورش را حدود 10 هزار میلیارد تومان تخمین زد که البته انتهای سال گذشته نیمی از آن پرداخت شد و در حال حاضر این مطالبات حدود 5 هزار میلیارد تومان است.

وی تصریح کرد: بر این اساس قرار است برای پرداخت مطالبات فرهنگیان وزیر و معاونان وزارت آموزش و پرورش با مسئولان خزانه‌داری کل کشور در حضور نمایندگان کمیته آموزش و پرورش مجلس نشستی برگزار کنند و پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش مبنی بر پرداخت بودجه یک دوازدهم به این وزارتخانه در این نشست مورد بررسی قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: معوقات فرهنگیان شامل موارد متعددی از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان، معلمان حق التدریسی، معلمان اعزامی به خارج از کشور اضافه کاری‌ها و موارد دیگر است که مجموعاً رقم آن به 5 هزار میلیارد تومان می‌رسد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram ۵ هزار میلیارد تومان رقم معوقات فرهنگیانinstagram ۵ هزار میلیارد تومان رقم معوقات فرهنگیان

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android ۵ هزار میلیارد تومان رقم معوقات فرهنگیان

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز