گودهای رها شده تهران چه بلایی بر سر پایتخت نشینان می آورد؟/۲۰۰ گود مرگبار در پایتخت رها شده است

گودهای-رها-شده-تهران

گودهای رها شده تهران چه بلایی بر سر پایتخت نشینان می آورد؟/۲۰۰ گود مرگبار در پایتخت رها شده است

عضو مجمع نمایندگان استان تهران بر لزوم ساماندهی ۲۰۰ گود مرگبار رها شده در پایتخت تاکید کرد.

سیده فاطمه ذوالقدر نسبت به 200 گود خطرزا و مرگبار رها شده در پایتخت هشدار داد و گفت: با توجه به خطرات احتمالی این گودها برای شهروندان از جمله آلودگی های اجتماعی و محیطی و همچنین خطر رانش و فرونشست زمین نیاز است شهرداری هر چه سریع تر ساماندهی آنها را در دستور کار قرار دهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بسیاری از پروژه های عمرانی به دلیل رکود و مشکلات اقتصادی در مرحله گودبرداری متوقف مانده اند و هنوز اقدامی برای ساماندهی آنها انجام نشده است این در حالی است که مشکلات زیست محیطی و اجتماعی ناشی از آن شهروندان تهرانی را آزار می دهد و از سویی در زمان بحران یا وقوع زلزله برای شهروندان می توانند بسیار خطر آفرین باشند.

وی با انتقاد از اینکه گودهای مرگبار رها شده در پایتخت به محلی امن برای بروز برخی آسیب های اجتماعی تبدیل شده است، تصریح کرد: لازم است شهرداری با همکاری سازمان نظام مهندسی تمهیداتی را اتخاذ کنند تا از بروز حوادث و فاجعه های احتمالی برای شهروندان جلوگیری شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، گود رها شده در کنار برج میلاد را یکی از گودهای مرگبار رها شده در پایتخت دانست و افزود: این گود سال ها است بلاتکلیف مانده و هنوز ایمن سازی آن در دستور کار قرار نگرفته است این در حالی است که اگر هر چه سریع تر در مورد ساماندهی و ایمن سازی آن چاره اندیشی نشود به طور قطع خطراتی را برای برج میلاد و ساختمان های مجاور به همراه خواهد داشت.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر اینکه ساخت بناهای نیمه کار و ساماندهی گودهای رها شده باید در اولویت دستگاه های متولی قرار گیرد، تصریح کرد: نیاز است حریم امنیتی برای این گودها ایجاد شود تا از ناحیه آنها خطراتی متوجه شهروندان نشود.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram گودهای رها شده تهران چه بلایی بر سر پایتخت نشینان می آورد؟/۲۰۰ گود مرگبار در پایتخت رها شده استinstagram گودهای رها شده تهران چه بلایی بر سر پایتخت نشینان می آورد؟/۲۰۰ گود مرگبار در پایتخت رها شده است

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android گودهای رها شده تهران چه بلایی بر سر پایتخت نشینان می آورد؟/۲۰۰ گود مرگبار در پایتخت رها شده است

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

افزودن یک دیدگاه