تبیین ۵ اصل برای کمک به تولیدات داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی/ وحدت بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است

کمک-به-تولیدات-داخلی

تبیین ۵ اصل برای کمک به تولیدات داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی/ وحدت بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است

رئیس جمهور از برگزاری اجلاسی با حضور سران سه کشور، ترکیه،‌ روسیه و ایران در کشور ترکیه خبر داد.

حسن روحانی رئیس جمهور امروز- دوشنبه  ۶ فروردین- پس از برگزاری نشست سران قوا ضمن تبریک سال جدید هجری شمسی به ملت بزرگ ایران، گفت: خوشحال هستم که در اولین روزهای سال نخستین جلسه سران سه قوه در سال جاری برگزار شد.

تاکید روسای سه قوه بر وحدت و انسجام داخلی بیش از هر زمان دیگر

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در این جلسه بحث‌های خوبی راجع به تحولات داخلی و بین‌المللی مطرح شد، افزود: همه قوا بر این تأکید داشتند که امروز وحدت و انسجام داخلی بیش از هر زمان دیگر برای ما یک ضرورت است .

رییس جمهوری تاکید کرد : حل معیشت مردم، کارگران، روستائیان عزیز و همه کسانی که باید به زندگی آنان از لحاظ اقتصادی بیشتر رسیدگی شود، مورد تأکید جلسه بود.

دولت بر توسعه اشتغال و مبارزه با فقر به عنوان دو اصل تأکید دارد

دکتر روحانی با اشاره به اینکه در سال جاری تولید ملی به عنوان اساس مطرح است، خاطرنشان کرد: دولت بر توسعه اشتغال و مبارزه با فقر به عنوان دو اصل تأکید دارد که در بودجه تقدیمی مجلس هم بر همین دو اصل تأکید شده است و ان شاء الله با همکاری قوای دیگر این روند و این راه را ادامه خواهیم داد.

تبیین ۴ اصل برای کمک به تولیدات داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی

رئیس جمهور با اشاره به اینکه نامگذاری سال ۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نیز یکی دیگر از موضوعات جلسه امروز سران قوا بود، گفت: کمک به تولیدات داخلی، بالا بردن کیفیت تولیدات داخلی که توان و قدرت رقابت کافی داشته باشند، بازاریابی مناسب در منطقه و جهان برای کالاهای ایرانی و فرهنگ سازی لازم در این زمینه و همچنین کنترل واردات بی‌رویه و به ویژه مبارزه با قاچاق کالا می‌تواند به عنوان اصولی باشد که به تولیدات داخلی ما کمک کند.

هشدار رییس جمهور درباره کم آبی در سال ۹۷

روحانی افزود: البته امسال، سالی است که از لحاظ بارندگی در کل سال آبی نسبت به سال گذشته مشکلات و کمبودهایی وجود دارد که در این زمینه هم باید صرفه‌جویی‌های لازم انجام گیرد، الگوهای کشت تغییر کند و بتوانیم با آب کمتر، محصولات زراعی خودمان را ان‌شاء الله آن مقداری که نیاز کشور است با برنامه‌ریزی دقیق‌تری، تولید کنیم.

سفرهای روحانی برای مباحث منطقه ای در سال ۹۷

رئیس جمهور، بررسی مسایل منطقه ای را یکی دیگر از موضوعات مورد بحث در این جلسه عنوان کرد و افزود: روابط با کشورهای منطقه از لحاظ سیاسی، امنیتی و اقتصادی برای‌مان حائز اهمیت است از این رو در آغاز امسال به سه کشور منطقه سفر خواهم داشت .

وی ادامه داد: امیدواریم در این سفرها روابط ایران با کشورهای همسایه و این سه کشوری که خواهم رفت، روابط مستحکم‌تری شود و معضلاتی که در منطقه است را بتوانیم حل کنیم و منطقه ما به سمت ثبات و امنیت بیشتر حرکت کند.

برگزاری اجلاسی در ترکیه با حضور  سران کشورهای ترکیه ، ایران و روسیه درباره بحران سوریه

دکتر روحانی ادامه داد: به زودی در ترکیه اجلاسی با حضور سران سه کشور، ترکیه،‌ روسیه و ایران برای مسأله آینده و امنیت سوریه و مسایل نوع‌دوستانه در سوریه خواهد بود که امیدوارم در این زمینه بتوانیم گامی برداریم و اساساً بتوانیم روابط بهتری با منطقه و جهان داشته باشیم.

رئیس جمهور افزود: تغییراتی که امروز در جهان است، بی‌تردید نمی‌تواند در مسیر ثبات و امنیت کشور، تولیدات و وحدت کشور، تأثیر سویی داشته باشد و دولت با همکاری دو قوه دیگر برنامه‌های لازم را برای امسال و آینده کشور، تنظیم خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،

حسن روحانی رئیس جمهور ، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در این نشست درباره مهمترین مسایل داخلی و بین المللی گفت‌وگو کردند.

این نخستین نشست روسای قوا در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی است که به میزبانی ریاست جمهوری برگزار شد

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram تبیین ۵ اصل برای کمک به تولیدات داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی/ وحدت بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز استinstagram تبیین ۵ اصل برای کمک به تولیدات داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی/ وحدت بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android تبیین ۵ اصل برای کمک به تولیدات داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی/ وحدت بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

 

افزودن یک دیدگاه