وکیل آنلاین

برای پیشگیری از اعتیاد ۳۳میلیارد تومان اختصاص یافته است

پیشگیری-از-اعتیاد

برای پیشگیری از اعتیاد 33میلیارد تومان اختصاص یافته است

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتبارات حوزه پیشگیری از اعتیاد کم است و 33 میلیارد تومان به این حوزه اختصاص یافته است.

عارف وهاب زاده روز یکشنبه در آیین افتتاح طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در مناطق آسیب خیز کشور، با اشاره به اهمیت رویکرد اجتماعی در مقابله با اعتیاد ادامه داد: مشارکت مردم در پیشگیری از اعتیاد بسیار حائز اهمیت است. اما خیرین کمتر در حوزه پیشگیری از اعتیاد وارد می شوند.

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مهارت های فرزندپروری اشاره کرد و گفت: فرزندپروری در دنیا بالاترین رتبه (چهار ستاره) را در استانداردهای پیشگیری از اعتیاد دارد. این در حالی است که متاسفانه در برخی خانواده ها، آموزش های فرزندپروری بسیار پایین است.

وی تصریح کرد: البته موضوع فرزندپروری در کشور ما نیز متولی خاصی ندارد و هر کسی برای خودش صاحب سبک است و برنامه‌هایی اجرا می کند.

وهاب زاده با بیان اینکه ستاد مبارزه با مواد مخدر از طرح های نو و خلاقانه حمایت می کند، ادامه داد: بسته های آموزشی خانواده در کشور استانداردسازی شده و به صورت بسته واحد در اختیار استان ها قرار گرفته است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز