پیشنهاد مربی تیم ملی جوانان به کولاکوویچ

کولاکوویچ-والیبال

پیشنهاد مربی تیم ملی جوانان به کولاکوویچ

در لیگ ملت های والیبال تیم ملی والیبال ایران دیروز (شنبه) در هشتمین مسابقه خودبا نتیجه 3 بر 2 مقابل برزیل شکست خورد.

به نظر مسعود آرمات روند تیم ملی تا قبل از بازی با برزیل مطابق با انتظاراتی که از والیبال ایران می رود نبود. تیم ملی به پیروزی برابر چین نیاز داشت تا بازیکنان با روحیه بالاتری به مصاف برزیل بروند.

مربی تیم والیبال جوانان ایران گفت:در بازی با برزیل  به دلیل پیدا کردن فرصت  استراحت بازیکنان اصلی و هم اینکه تیم حریف شناخت کافی روی بازیکنان جوان تیم نداشتند ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی به جوان ها میداد داد.

پیش از این هم به نظر می رسید شانس زیادی برای پیروزی بر برزیل نداریم، به همین دلیل کولاکوویچ با خیال راحت از جوان ها استفاده کرد.

آرمات که سرمربیگری تیم ملی والیبال دانشجویان ایران را نیز در کارنامه دارد، خاطرنشان کرد: بازیکنان جوان عملکردی استثنایی در بازی با برزیل داشتند آن هم مقابل تیمی که مدعی قهرمانی است. توخته، حضرت پور و کاظمی پاسخ اعتماد کادر فنی را دادند و به نظر من باید در بازی با روسیه باز هم به این جوان‌ها اعتماد شود.

مربی سابق تیم سایپای تهران و نوین کشاورز گفت: تیم ملی می توانست برزیل را هم شکست بدهد اما کولاکوویچ خیلی دیر برای تعویض و درخواست وقت استراحت تصمیم می گیرد. سرمربی می تواند با تعویض خود و تغییر تاکتیک تیم، برنامه های تیم حریف را به هم بزند اما کولاکوویچ در این زمینه ضعف دارد.

وی که در زمان سرمربیگری خولیو ولاسکو، در کادر فنی تیم ملی ایران حضور داشت، اظهار داشت: سعید معروف و فرهاد قائمی هم به عنوان دو بازیکن با تجربه تیم ملی در مسابقه با برزیل عملکرد بسیار خوبی داشتند و نمره عالی گرفتند. این دو بازیکن به خوبی مدیریت داخل زمین و حمایت از جوان ها را بر عهده داشتند و در چهره معروف مشخص بود که از بازی کردن کنار این جوان ها لذت می برد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 18:30 امروز در نهمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال به مصاف روسیه می رود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

افزودن یک دیدگاه