بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از پروژه ملی برق ۵۰۰ مگاواتی نوشهر

پروژه-ملی-برق-500-مگاواتی-نوشهر

بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از پروژه ملی برق 500 مگاواتی نوشهر

رئیس کل دادگستری استان مازندران از پروژه ملی برق 500 مگاواتی شهرستان نوشهر بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی تقوی فرد در این بازدید افزود: بعضی پروژه ها از اهمیت خاصی برای استان و کشور برخوردار هستند و پیشبرد اهداف این پروژه ها، نیازمند برداشتن گام های موثر از سوی مسئولین استانی و همدلی، هماهنگی و همیاری مردم است.

وی هدف از این بازدید را بر طرف کردن بعضی از مشکلات بوجود آمده در اجرای طرح عنوان کرد و گفت: طی این بازدید که به صورت میدانی انجام پذیرفت مشکلات موجود، مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای رفع هر چه سریعتر این موضوع صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با تاکید سرعت بخشیدن به ادامه پروژه، خاطرنشان کرد: باید بکوشیم تا این پروژه های عظیم ملی را با همدلی و همیاری دیگر مسئولین با سرعت مطلوب به نقطه سر انجام برسانیم تا هم به اقتصاد استان و هم به اقتصاد کشور کمک شود.

لازم به ذکر است دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران و رئیس دادگستری و دادستان شهرستان نور نیز در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد را همراهی کردند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از پروژه ملی برق 500 مگاواتی نوشهرinstagram بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از پروژه ملی برق 500 مگاواتی نوشهر

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از پروژه ملی برق 500 مگاواتی نوشهر

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز