پرونده توهم ضد انقلاب در غرب کشور بسته شد

ادعای-ضد-انقلاب

پرونده توهم ضد انقلاب در غرب کشور بسته شد

در پی ادعای یکی از گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب در عملیات‌ اخیر شمال غرب کشور مبنی بر به شهادت رساندن تعدادی از رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) ؛ این قرارگاه در اطلاعیه ای با موهوم خواندن این ادعا، آن را توهم ضد انقلاب در پی ناکامی های اخیر عنوان کرد.

یکی از گروهک های تروریستی ضد انقلاب در روزهای اخیر متحمل ضربه سختی از رزمندگان نیروی زمینی سپاه در شمال غرب کشور و مناطق عمومی سروآباد و اشنویه شده است

این کروهک تروریستی مدعیست طی این درگیری ها تعدادی از رزمندگان اسلام را به شهادت رسانده اند که روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای این ادعا را رد و آن را موهوم خواند.

این قرارگاه اعلام کرد: به نظر می‌ رسد ضد انقلاب ها  و مزدوران دست نشانده استکبار جهانی در پی ناکامی های اخیر در دستیابی به اهداف شوم خود دچار توهم شده اند، از این رو سعی در فرافکنی و وارونه نمایی واقعیات از طریق انتشار گزارشهای دروغ از پیش تهیه شده در فضای توهمی، با هدف دلخوشی اربابان و روحیه بخشی به نیروهای مفلوک و جنایتکار خود هستند.

در این اطلاعیه با تاکید بر اینکه به لطف خدا همه رزمندگان شجاع قرارگاه حمزه که در عملیات های اخیر علیه ضد انقلاب شرکت داشته اند در صحت و سلامت در یگان‌های مأموریتی خود حضور دارند، تصریح شده است: غیورمردان مدافع امنیت نظام و ملت ایران بدون توجه به فضاسازی رسانه‌ای و روانی دشمنان، با رصد و اشراف دقیق و همه جانبه ضد انقلاب همچنان آماده پاسخگویی قاطع به هرگونه تحرک و تلاش آنان هستند.

درپی درگیری‌های اخیر رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با سه تیم تروریستی در مناطق عمومی مرزی سروآباد و اشنویه در شمال غرب کشور که منجر به انهدام این تیم های تروریستی شد،13 تن از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز