وکیل آنلاین

پرداخت نوبت دوم سود سهام عدالت از اول آذر ماه

سهام-عدالت

پرداخت نوبت دوم سود سهام عدالت از اول آذر ماه

 

سازمان خصوصی سازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: واریز نوبت دوم سود مشمولان سهام عدالت از پنجشنبه (اول آذر ماه) شروع می شود و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی 175 هزار تومان سود دریافت می کنند.

 

در گزارش روز چهارشنبه از سازمان خصوصی سازی، این مبلغ در یک نوبت به حساب بانکی سهامدارانی واریز می شود که در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir شماره شبای خود را اعلام کرده اند.

براساس این اطلاعیه، سود سهام سال 1395 مشمولانی که شماره شبای بانکی معتبر خود را با تاخیر به این سازمان اعلام کردند، در کنار وراث قانونی مشمولان متوفی واجد شرایط که تقسیم سهام آنان از طریق دفاتر پیشخوان دولت قطعی شده نیز در این مرحله پرداخت می شود.

براساس اعلام سازمان خصوصی سازی، سود سهام عدالت به حساب بانکی همان سهامدار واریز می شود.

«مشمولان هوشیار باشند که این سازمان از طریق هیچ شخص یا واسطه و افرادی، از هیچ روشی از جمله تماس تلفنی یا ارسال پیامک یا سایر شیوه های ارتباطی با عناوین نیابت، نمایندگی یا کارگزاری با مشمولان ارتباط برقرار کند.»

تاکنون نزدیک به 38 میلیون و 800 هزار نفر سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت کرده اند و سود اختصاص یافته به این دسته از مشمولان حدود سه هزار و 200 میلیارد تومان بوده است.

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

 

افزودن یک دیدگاه