درخواست وکیل پایه یک دادگستری در تهران

 

فرم مربوطه را به دقت کامل کنید پـس از بررسی موضوع ، وکیل متخصص در این زمینه با شـما تماس خواهد گرفت ، همچنین شما می توانید مسـتـقـیـما با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

مشاوره تلفنی حقوقی

 

تلفن مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

 

  88027429 – 88968372

ساعت تماس : 9  الی  18

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع پرونده

توضیحات

 

 

وکیل خانم

 

بسیاری از مراجعه کنندگان در دعاوی خانواده مانند حضانت فرزندان و طلاق به دنبال وکیل خانم هستند. زیرا که این اغلب شخصی هستند و مسائل حقوقی را به دنبال دارند. در این مطلب قصد داریم به موضوعات مرتبط با انتخاب وکیل خانم پردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید.

همواره انتخاب وکیل خانم می تواند مزایای زیادی در پی داشته باشد. وکیل خانم می تواند با استفاده از روش های متفاوت از مردان همواره برای منافع موکلان خود تلاش کند. وکیل خانم میتواند با هوش و زیرکی خود بدون استفاده از پرخاشگری و با استفاده از منطق خود امتیازات بسیار زیادی را برای موکلش به دست بیاورد. یکی از مهمترین ویژگی های خانم ها خوب گوش دادن است ، بنابراین یک وکیل خانم می تواند به طور کامل به صحبتهای موکل خود گوش دهد ، تا خواسته های او را به بهترین نحو ممکن عملی کند ، و بتواند او را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری کند. در ادامه به معرفی مهمترین ویژگی‌های وکیل خانم می پردازیم.

 

1 وکیل خانم

 

ویژگی های وکیل خانم

 

یکی از مهمترین ویژگیهای وکیل خانم صداقت و درستکاری اوست. یک وکیل خانم این توانمندی را دارد که با صداقت و منطق از حقوق موکل خود دفاع کند.

از دیگر ویژگی‌های وکیل خانم می‌توان به نگاه بودن او به قوانین و مقررات اشاره کرد که این مورد تاثیر بسزایی در نحوه دفاعیات او خواهد داشت.

داشتن علم روز در حرفه وکالت نیز از دیگر ویژگی‌های بارز یک وکیل خانم به حساب می آید. یک وکیل خانم با ذکاوت و هوشمندی خود در کار می تواند روند پرونده را به سوی مثبت بکشاند. شجاعت و شیوایی بیان وکیل خانم نیز بیسار تاثیر گذار است.

 

جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانواده با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

 

دلایل انتخاب وکیل خانم

 

دلایل بسیاری وجود دارد که افراد ترجیح می دهند از وکیل خانم استفاده کنند. ممکن است موکل خودش یک خانم باشد و ترجیح بدهد از یک وکیل خانم استفاده کنند تا بتوانند با آن راحت تر باشد. این می تواند یکی از مهمترین دلایل باشد. پس از اینکه یک وکیل خانم انتخاب می کردید مطمئن باشید که او در کمال صداقت همه موارد لازم را به شما توضیح می دهد. یک وکیل خانم علاوه بر داشتن صداقت ، شجاعت بسیاری نیز در احقاق حقوق موکل خود دارد.

یکی دیگر از دلایلی که ما را به انتخاب وکیل خانم سوق می دهد ریز بینی و دقت عمل بالا در پرونده ها توسط وکلای خانم می باشد. یک موکل همواره می تواند روی ویژگی‌های وکیل خانم که در بالا اشاره شد حساب کند.

 

2 1 وکیل خانم

 

وظایف وکیل دادگستری زن در مقابل موکل خود عبارت است از:

 

وکیل خانم نیز مانند وکیل آقا در هنگام دفاع از موکل خود ، هر آنچه که لازم است را ارائه میکند. همه امور مانند ارائه لایحه دفاعیه ، تقدیم دادخواست ، ارائه اظهارنامه ، شکواییه و اوراق قضایی را انجام می دهد. حتی در بعضی مواقع ممکن است لوایح نوشته شده توسط وکیل خانم با جزئیات بیشتری نوشته شود ، و میتواند باعث شود روی تصمیم قاضی تاثیر مثبت نیز بگذارد‌. چنانچه وکالت با سند عادی و یا رسمی واگذار شود می توان از آن جهت انجام امور اداری و معاملات استفاده کرد ، اما اگر در دفترهای اسناد رسمی تنظیم گردد ، نمی‌توان مستقیماً در دادسرا موضوع وکالت را انجام داد. اما به طور کلی می توان در وکالت رسمی حق انتخاب وکیل دادگستری را نیز اضافه نمود.

 

جهت تنظیم لایحه ، درخواست وکیل ، مشاوره حضوی و تنظیم قرارداد با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید .

 

دستمزد وکیل دادگستری زن چگونه تعیین می شود؟

 

در سال ۱۴۰۰ حق الوکاله وکلای دادگستری به صورت توافقی با موکل در قرارداد تعیین می گردد. اما چنانچه مبلغی در قرارداد توافق نشده باشد ، موکل می بایست مطابق تعرفه قانونی در آیین نامه تعرفه حق الوکاله در سال ۱۴۰۰ به وکیل پرداخت نماید. مبلغ این حق الوکاله در دعاوی کیفری غیر مالی ، خانوادگی ، و همچنین قرار های صادر شده از دادگاه متفاوت است.

 

5 1 وکیل خانم

 

مهارت بالا در سخنوری و همچنین تنظیم دفاعیه

 

یکی از نقاط عطف وکلای خانم دادگستری داشتن مهارت فوق العاده در سخنوری و همچنین مهارت نوشتن می باشد. البته از این نکته نباید چشم پوشی کنیم که توانایی قرائت دفاعیه در دادگاه نیز توانایی بالایی میخواهد که وکلای خانم از این امتیاز بهره‌مند هستند. گاهی ممکن است شخصی به دلیل عدم ابراز درست دفاعیات خود ، نتواند به مقداری از حقوق خود در دادگاه برسد. اینجاست که مهارت بالا ارائه دفاع در دادگاه توسط وکیل خانم بسیار کمک کننده می باشد.

یک وکیل خانم توانمند می تواند موارد قانونی را به صورت دقیق و با فن بیان مناسبی ارائه کند ، و بتواند حتی یک فرد عادی را متوجه منظور خود نماید.

از دیگر ویژگی های خانم ها ، انجام دادن چندین کار به صورت همزمان می باشد. یک وکیل خانم می تواند با اعتماد به نفس و همچنین دقت بالای خود چندین پرونده را به صورت همزمان وکالت نماید.

 

4 وکیل خانم

 

ویژگی های یک وکیل توانمند

 

یک وکیل خوب باید این توانایی را داشته باشد که دیگران را متقاعد کند. همچنین با مسائل مالی آشنایی و کافی داشته باشد و در تحلیل آن عاجز نباشد.

شهامت و جسارت کافی داشته باشد تا بتواند در نتیجه پرونده تاثیر مثبت بگذارد. با موکل خود همدل و همراه باشد و اعتماد به نفس و آرامش را در او ایجاد کند.

 

3 وکیل خانم

 

در نهایت می‌توانیم بگوییم که بهترین وکیل برای شما وکیلی است که اکثر ویژگی های یک وکیل خانم را داشته باشد ، و در دعاوی خانوادگی و کیفری و حقوقی متخصص باشد و بتواند با زیرکی و دقت از حقوق شما دفاع کند. علاوه بر داشتن تجربه و تخصص می بایست فن بیان بالایی داشته باشد تا بتواند مطالب را به درستی ابراز کند و بتواند دیگران را متقاعد کند.

جمع بندی :

 

در مطلب فوق اشاره کردیم که برخی از افراد تمایل دارند که در پرونده های خود از وکیل خانم استفاده کنند. وکیل خانم با داشتن ویژگی هایی مانند دقت بالا و همچنین توانایی خوب گوش کردن ، شیوه بیان مناسب ، زیرکی و هوش بالا می‌تواند روند یک پرونده را به سمت و سوی مثبت سوق دهد. توانایی بالا در سخنرانی و ارائه مطالب نیز از دیگر ویژگی های مثبت یک وکیل خانم به حساب می آید. در پایان عرض می کنیم که یک وکیل خانم نه تنها دست کمی از وکلای آقا ندارد ، بلکه در مواردی که اشاره شد می تواند از آنها زیرک تر هم باشد.