وکیل آنلاین

وزیر فرهنگ خانواده هنر را از نگرانی درآورد

درخواست وکیل

محمدمهدی اسماعیلی اعلام کرد که در خصوص مشکلات بوجود آمده اخیر برای برخی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، جلسات متعددی با نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی داشته‌ایم.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه حیاط هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از زمان آغاز اغتشاشات تاکنون تلاش کرده تا با  ایجاد فضای گفت‌وگو و شفاف‌سازی اجازه ندهد مسائل به شرایط نگران کننده ای برسد زیرا سیاست قطعی وزارت فرهنگ این است که کسانی که به لحاظ شغل حرفه‌ای‌شان دچار مشکل می‌شوند بنا بر وظیفه‌ مورد حمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد: برای اعضای خانواده فرهنگ، هنر و رسانه که در اغتشاشات اخیر اتفاقاتی برایشان به وجود آمده همواره مسایل آنها را پیگیری کرده ایم زیرا وظیفه خودمان می‌دانیم که از اهالی فرهنگ و هنر رسانه حمایت کنیم و این موضوع را در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه در این خصوص با نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی جلسات مختلفی را داریم، تصریح کرد: تا حد امکان تلاش خواهیم کرد به کسانی که دچار مشکل شده‌اند، کمک کنیم و خوشبختانه در این زمینه دستگاه‌های امنیتی و قضایی تعامل و همکاری‌های بسیار خوبی با مجموعه وزارت فرهنگ دارند تا انشاالله با گسترش فضای گفتمانی به رفع ابهامات کمک شود و این مسئله در سطح جامعه حل شود

منبع:خبرگزاری برنا

 

جهت مشاوره تلفنی و تنظیم لایحه با شماره ۸۸۹۶۸۳۷۲ تماس حاصل نمایید.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز