امکان ورود پلیس‌بین‌الملل به پرونده خاوری بعد از جلسه غیابی

امکان ورود پلیس‌بین‌الملل به پرونده خاوری بعد از جلسه غیابی/ دادگاه فرصت زمانی توقیف اموال و بازداشت را مشخص کند

ملکشاهی با اشاره به امکان ورود پلیس‌بین‌الملل به پرونده خاوری بعد از جلسه غیابی، گفت: دادگاه در این جلسه باید فرصت زمانی توقیف اموال و بازداشت را مشخص کند.
 

 

الهیار ملکشاهی  در خصوص محاکمه غیابی «محمودرضا خاوری»، گفت: صدور رای غیابی منتهی به حکم امکان ورود پلیس بین الملل به این پرونده خواهد شد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دادگاه برای توقیف و بازگشت اموال و بازداشت «محمودرضا خاوری» نیز باید فرصتی را ضمن صدور حکم در نظر گیرد تا در این برهه زمانی این پرونده تعیین تکلیف شود.

وی افزود: پیش از این پلیس بین‌الملل به جهت عدم صدور حکم قطعی دادگاه و عدم وجود قرارداد استرداد مجرمین بین ایران و کانادا ورودی به پرونده نداشت.

ملکشاهی ادامه داد: خاوری متهم ردیف اول پرونده اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی است و پیشتر از اینها می‌بایست پرونده آن تعیین تکلیف شود.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بعد از ارجاع به اجرای احکام، حکم به پلیس بین الملل اعلام می شود تا از این طریق شرایط دستگیری وی در هر کشوری تعبیه شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ قرار است «محمودرضا خاوری» مدیرعامل وقت بانک ملی و یکی از متهمان اصلی پرونده موسوم به فساد بزرگ بانکی، فردا – ۳۰ آبان ماه- سال جاری در دادگاه انقلاب اسلامی به صورت غیابی محاکمه شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram امکان ورود پلیس‌بین‌الملل به پرونده خاوری بعد از جلسه غیابیinstagram امکان ورود پلیس‌بین‌الملل به پرونده خاوری بعد از جلسه غیابی
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android امکان ورود پلیس‌بین‌الملل به پرونده خاوری بعد از جلسه غیابی
منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز