ورود بیش از ۴۶ هزار فقره پرونده به دادگاه تجدید نظر استان مازندران

ورود-بیش-از-۴۶-هزار-فقره-پرونده

ورود بیش از ۴۶ هزار فقره پرونده به دادگاه تجدید نظر استان مازندران

رئیس کل دادگستری مازندران از ورود بیش از ۴۶ هزار فقره پرونده طی ۱۱ ماه نخست سال جاری به دادگاه تجدید نظر استان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی تقوی فرد با بیان اینکه ورودی پرونده تجدید نظر دادگستری استان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، افزود: ۴۶ هزار و ۶۲۹ فقره پرونده در ۱۱ ماه نخست سال جاری به دادگاه تجدید نظر استان وارد شد که از این تعداد ۴۵هزار و ۳۰۷ فقره پرونده مختومه شده است.
 وی با تاکید بر اینکه رسیدگی دقیق و سریع به پرونده ها و به نتیجه رساندن آنها، موجب احساس امنیت بیشتر مردم می شود، اظهار کرد: مهم ترین سهم دستگاه قضایی در روند رسیدگی به پروندها، کاهش مشکلات گوناگون جامعه و ایفای نقش دستگاه قضایی به صورت قاطع است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد ادامه داد: یکهزار و ۸۹۷ فقره پرونده در ۱۱ ماه سال جاری به دادگاه کیفری استان وارد و از این تعداد یکهزار و ۸۸۶ فقره پرونده مختومه شده است.

وی با بیان اینکه با جدیت پیگیری رفع اطاله دادرسی در پرنده‌های قضایی استان هستیم، افزود: با تلاش همکاران قضایی و اداری در صدد هستیم تا در سال جدید با اجرای برنامه های مدون در راستای رسیدگی سریع به پرونده و کاهش اطاله دادرسی گام های موثری برداریم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram ورود بیش از ۴۶ هزار فقره پرونده به دادگاه تجدید نظر استان مازندرانinstagram ورود بیش از ۴۶ هزار فقره پرونده به دادگاه تجدید نظر استان مازندران

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android ورود بیش از ۴۶ هزار فقره پرونده به دادگاه تجدید نظر استان مازندران

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

 

افزودن یک دیدگاه