گفت و گوی ملی سرمایه‌های انسانی را تقویت می‌کند

هزینه-گفت-و-گوی-ملی-را-بپذیریم

گفت و گوی ملی سرمایه‌های انسانی را تقویت می‌کند/ هزینه گفت و گوی ملی را بپذیریم

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است سرمایه‌های انسانی کشور به علت اختلافات سیاسی شقه شقه شده که لازم است با گفت و گوی ملی و ایجاد وفاق ملی آن را تقویت کنیم.

محمدرضا نجفی با اشاره به ضرورت شکل گیری گفت و گوی ملی در میان جریانات سیاسی کشور گفت: هم اکنون در دوران محدودیت و مضیقه در منابع و سرمایه های کشور هستیم و در گذشته نیز بخش اعظمی از آن را مصرف کرده ایم اما به همان تناسب توسعه کافی را خلق نکردیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مشکلات بزرگی در پیش روی کشور وجود دارد که نیازمند برداشتن موانع است، عنوان کرد: از جمله آن کمبود سرمایه های مالی و اجتماعی و مستهلک شدن بن مایه های نمادین کشور است لذا امروز باید سرمایه ای که به صورت متفرق و پراکنده درآمده را به نحوی جمع آوری کنیم تا بتواند به حل مشکلات کشور کمک کند.

وی افزود: یکی از مهم ترین سرمایه هایی که می تواند زمینه فراهم کردن منابع مورد نیاز برای بهبود شرایط کشور را ایجاد کند و مشکلات را کاهش دهد، سرمایه های انسانی است که در طول ادوار گذشته به دلیل اختلافات سیاسی شقه شقه شده و بخش مهمی از توان این سرمایه ها صرف استهلاک یکدیگر می شود.

نجفی در ادامه با اشاره به ضرورت بسیج عمومی رای برون رفت از بحران ها و افزایش توسعه در کشور، گفت: لازمه این امر ایجاد وفاق ملی و لازمه ایجاد وفاق ملی نیز گفت و گوی ملی است که شرایطی دارد و همه دست اندرکاران و مسئولان کشور باید ضرورت آن را احساس کنند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: گروه های مختلف سیاسی باید به لوازم و هزینه های گفت و گوی ملی ملتزم باشند و بپذیرند باید شرایطی ایجاد شود که تمام سرمایه ها کنار یکدیگر قرار بگیرد و نقد را از خودشان آغاز کنند تا بتوانیم از وضع موجود خارج شده و به سمت شرایط مطلوب حرکت کنیم./

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram گفت و گوی ملی سرمایه‌های انسانی را تقویت می‌کندinstagram گفت و گوی ملی سرمایه‌های انسانی را تقویت می‌کند

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android گفت و گوی ملی سرمایه‌های انسانی را تقویت می‌کند

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز