رئیس کل دادگستری استان مرکزی: هدف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر ضربه به نظام و اسلام بود

هدف-اصلی-دشمن

رئیس کل دادگستری استان مرکزی: هدف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر ضربه به نظام و اسلام بود

رئیس کل دادگستری استان مرکزی، هدف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر را ضربه به نظام و اسلام دانست و گفت: خارج نشینان به عنوان مدعی که هیچ کاری از دستشان علیه نظام بر نمی‌آمد، ایران پرستی را باب کردند که ایران پرستی آنها دروغ محض است.

 

 

 حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی در همایش ائمه جماعات مساجد شهرستان اراک که در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد، با اشاره به ناآرامی‌های روزهای اخیر و ابراز نارضایتی از اتفاقات رخ داده، اظهار کرد: متاسفانه اول اجازه می‌دهیم واقعه‌ای رخ دهد بعد مسئولین دنبال مقصر و عوامل ایجاد می‌گردند.

این مقام قضایی ادامه داد: دشمن طی این ۴۰ سال همیشه مترصد بوده و هست تا از هر بهانه ای سوء استفاده کند و سرمنشأ و عامل اصلی این اغتشاشات معاندین به سرکردگی آمریکا، اسرائیل، عربستان و منافقین هستند.

حجت‌الاسلام عبداللهی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران از بدو پیروزی بدتر از اینگونه حوادث را نیز به خود دیده است، تصریح کرد: این حوادث به ملت و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ‌آسیبی وارد نکرد؛ در ایجاد ناآرامی‌های اخیر چند پروسه کلید خورد که اولین آن به مناظره های انتخاباتی اخیر بر می‌گردد و در این مناظره ها بیشتر به بیان نقاط ضعف و کاستی‌ها پرداخته شد.

رئیس‌ کل دادگستری استان مرکزی اظهار کرد: شعارهای ناآرامی‌های اخیر نشان می‌دهد که هدف اصلی دشمن ضربه به نظام و اسلام است، خارج نشینان نیز به عنوان مدعی که هیچ کاری از دستشان علیه نظام بر نمی‌آمد، ایران پرستی را باب کردند ولی ایران پرستی این افراد هم دروغ محض است.

وی با اشاره به این مطلب که دروغ‌هایی در فضای مجازی مبنی بر همراهی و تائید بعضی مراجع در ناآرامی‌های اخیر در حال انتشار است، تصریح کرد: هر چه دادستان کل هشدار داد جلوی برخی شبکه های پیام رسان خارجی و این قبیل گروه‌ها گرفته شود متاسفانه اتفاقی رخ نداد. در ناآرامی‌های اخیر شاهد بودیم چه اتفاقاتی در فضای مجازی افتاد، همه مسئول هستیم و باید برای حفظ نظام باید تلاش کنیم تا موج سواران(دشمنان) از موقعیت ها سواستفاده نکنند.

رئیس‌ کل دادگستری استان مرکزی تاکید کرد: قبول داریم قسمت عمده‌ای از جامعه مشکل معیشتی دارند، اما به جرأت می‌توان گفت انقلاب اسلامی ایران روی دوش همین افراد شکل گرفته است، این قشر به هیچ وجه به خاطر فقر به خیابان نمی‌ریزند و علیه نظام شعار نمی‌دهند.

۱۱:۲۱:۵۰

۰۱/۰۹/۲۰۱۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram رئیس کل دادگستری استان مرکزی: هدف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر ضربه به نظام و اسلام بودinstagram رئیس کل دادگستری استان مرکزی: هدف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر ضربه به نظام و اسلام بود
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android رئیس کل دادگستری استان مرکزی: هدف اصلی دشمن در ناآرامی‌های اخیر ضربه به نظام و اسلام بود

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز