مربیان خارجی درجه سه دردی از فوتبال دوا نمی‌کنند

امور-خارجه

مربیان خارجی درجه سه دردی از فوتبال دوا نمی‌کنند/ تحول در تیم‌های بزرگسال با بکارگیری مربیان پیشکسوت

عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است نباید با تزریق پول‌های کلان مربیان خارجی را وارد کشور کرد به گونه‌ای که در روند توسعه ورزش کشور هیچ نقشی نداشته باشند.

اصغر سلیمی با انتقاد از حضور مربیان خارجی درجه سه در کشور، گفت: مربیان خارجی باید مجوز سکان‌داری باشگاه‌ های ورزشی ایرانی را بدست بگیرند که از نظر دانش فنی بالاتر از مربیان داخلی باشند؛ در غیر اینصورت با ورود مربیان سطح پایین تنها هزینه‌های اقتصاد ی به کشور تحمیل می‌شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای ارتقای فوتبال کشور باید نگاه ویژه و کاربردی به تیم‌های ورزشی  کشور داشت و به جای ایجاد هزینه‌های بالا برای جذب مربیان خارجی می‌توان با بکارگیری مربیان پیشکسوت در تیم‌های پایه‌ای  زمینه تحول چشمگیر در تیم‌های بزرگسال را مهیا کرد.

سلیمی افزود: قوانین و مقرارت فدراسیون فوتبال باید از مربیان داخلی برای ورود به عرصه تجربه‌گرایی حمایت کند و نباید با تزریق پول‌های کلان مربیان خارجی را وارد کشور کرد به گونه‌ای که در روند توسعه ورزش کشور هیچ نقشی نداشته باشند.

وی ادامه داد: برای ارتقای سطح ورزش کشور باید بر روی استعدادهای بومی متمرکز شد و این در حالی است که نباید مربیان خارجی به هر قیمتی وارد کشور شوند و صرفا هزینه‌ساز باشند؛ نه سودآور.

عضو هیئت رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مربیان خارجی درجه سه دردی از ورزش کشور دوا نمی‌کنند، یادآورشد: انتقال بازیکنان خارجی به باشگاه‌های ایرانی نیز باید تنها از کانال آژانس‌های معتبر بین‌المللی عملیاتی شود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram مربیان خارجی درجه سه دردی از فوتبال دوا نمی‌کنندinstagram مربیان خارجی درجه سه دردی از فوتبال دوا نمی‌کنند
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android مربیان خارجی درجه سه دردی از فوتبال دوا نمی‌کنند
منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز