مخالفان دولت قصد سوءاستفاده از شرایط موجود دارند

مسعود-پزشکیان

مخالفان دولت قصد سوءاستفاده از شرایط موجود دارند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام داخلی در شرایط امروز کشور گفت: افرادی که با دولت مخالف هستند در این وضعیت می خواهند سوءاستفاده کنند و مقابل دولت بایستند.

مسعود پزشکیان در جمع شهروندان فیروزکوه افزود: در شرایط کنونی، عده ای دیگر نیز که نظام را نمی خواهند بازیچه بیگانگان شده اند.
وی با بیان اینکه قدم اصلی در شرایط فعلی، انسجام و وحدت داخلی ماست تاکید کرد: باید دست از تمامیت خواهی و تصمیم های گروهی کشید؛ اختلافات را کنار گذاشت و اجازه دهیم آحاد مردم حضور داشته باشند تا این کشور با قدرت بماند.
پزشکیان با بیان اینکه غیرممکن است یک گروه موفق شود بتنهایی مقابل چالش های ایجاد شده کنونی بایستد تاکید کرد: باید با وحدت در مقابل دشمنان بایستیم تا از خون شهدا پاسداری کنیم.
وی تصریح کرد: باید عقده ها و گره هایی که به حق یا ناحق در دل مردم وجود دارد باز شود.
به گزارش ایرنا این سخنان پزشکیان در همایشی با عنوان «نیمه راه بهارستان» به منظور تشریح عملکرد نماینده مردم شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس درجمع مردم فیروزکوه مطرح شد.
قاسم میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: اگر احزاب در کشور حضور داشته باشند و بتوانند مردم را نمایندگی کنند شاهد شعارهایی همانند شعارهای اخیر بازار نخواهیم بود.
وی افزود: در تمام دنیا احزاب پیشرو مردم هستند.
این نماینده مجلس از عملکردش برای تحقق توسعه منطقه دفاع و گزارش هایی در این زمینه بیان کرد.
شهرستان فیروزکوه با 40 هزار نفر جمعیت دارای دو بخش مرکزی و ارجمند در شمال شرقی تهران واقع شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز