شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

مبارزه-با-قاچاق-کالا

شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی، شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا را از اولویت های دادگستری استان در سال جدید برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری در دیدار با دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان، گزارشی از عملکرد دادگستری خراسان شمالی در سال 1396 ارائه داد و با بیان اینکه محور اصلی برنامه های پیش روی دستگاه قضایی استان، برنامه چهارم توسعه قضایی و اجرای منویات مقام معظم رهبری است، افزود: توفیقات حاصله سال گذشته، ناشی از لطف الهی، رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان و همکاری و همدلی مسئولین استانی به ویژه تلاش و زحمات قضات و کارکنان دادگستری خراسان شمالی بوده است.

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در ادامه به تشریح برنامه های سال 1397 دادگستری استان در راستای احقاق حق و رفع تظلمات و دعاوی مردم و حفظ حقوق بیت المال پرداخت و گفت: کوشش دستگاه قضایی استان بر این است تا در سال جاری ضمن شناسایی چالشها و موانع پیش رو، برنامه ریزی مناسبی در حوزه پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری همچنین با اشاره به نامگذاری سال 1397 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: ان شاء ا… باهمکاری دستگاه های متولی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان که بر اساس دستورالعمل ریاست محترم قوه قضاییه تشکیل شده، تحقق منویات رهبری معظم از جمله شناسایی موانع، چالش ها و مشکلات پیش روی تولید داخلی و نیز مبارزه با قاچاق کالا به صورت جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی instagram شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

افزودن یک دیدگاه