شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

مبارزه-با-قاچاق-کالا

شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

رئيس كل دادگستري خراسان شمالي، شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا را از اولویت های دادگستری استان در سال جدید برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمين جعفري در دیدار با دفتر نماينده ولي فقيه و امام جمعه مركز استان، گزارشي از عملكرد دادگستری خراسان شمالی در سال 1396 ارائه داد و با بیان اینکه محور اصلي برنامه هاي پيش روی دستگاه قضايي استان، برنامه چهارم توسعه قضايي و اجراي منويات مقام معظم رهبري است، افزود: توفيقات حاصله سال گذشته، ناشي از لطف الهي، رهنمودهاي نماينده ولي فقيه در استان و همكاري و همدلي مسئولين استاني به ویژه تلاش و زحمات قضات و کارکنان دادگستری خراسان شمالی بوده است.

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در ادامه به تشريح برنامه هاي سال 1397 دادگستری استان در راستاي احقاق حق و رفع تظلمات و دعاوی مردم و حفظ حقوق بيت المال پرداخت و گفت: كوشش دستگاه قضايي استان بر اين است تا در سال جاري ضمن شناسايي چالشها و موانع پیش رو، برنامه ريزي مناسبي در حوزه پيشگيري از وقوع جرم و كاهش آسيب هاي اجتماعي داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری همچنین با اشاره به نامگذاری سال 1397 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: ان شاء ا… باهمکاری دستگاه های متولی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان که بر اساس دستورالعمل ریاست محترم قوه قضاییه تشکیل شده، تحقق منویات رهبری معظم از جمله شناسایی موانع، چالش ها و مشکلات پیش روی تولید داخلی و نیز مبارزه با قاچاق کالا به صورت جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی instagram شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android شناسایی مشکلات پیش روی تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دادگستری خراسان شمالی 

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

افزودن یک دیدگاه