دادستان قوچان: تلاش می کنیم مانع تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات شویم

مانع-تعطیلی-واحدهای-تولیدی

دادستان قوچان: تلاش می کنیم مانع تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات شویم

دادستان عمومی و انقلاب قوچان خواستار چاره اندیشی و هم افزایی جدی و مناسب مسئولان اجرایی و توجه بیشتر دولت به منظور جلوگیری از روند تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات این شهر شد.

علی آذری دادستان قوچان با اشاره به تعطیلی برخی کارخانجات این شهرستان در طول سال های گذشته از جمله مجتمع دوچرخه سازی و کارخانه کاشی، به مشکلات واحد تولیدی خبوشان و احتمال تعطیلی آن نیز اشاره کرد و گفت: حدود ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند و تمام تلاش ما بر این است که این کارگران شریف که بعضا عمرشان را در این کارخانه گذاشته اند از کار بیکار نشوند.

وی افزود: در این زمینه جلساتی هم با مسئولان ذی ربط برگزار کرده و خواهیم کرد.

آذری تاکید کرد: با وجود پتانسیل ها و ظرفیت های فراوانی که در قوچان وجود دارد اما وضعیت اقتصادی خوبی در این شهر حاکم نیست و کارخانه های اصلی این شهرستان هم با مشکل مواجه شده اند.  

وی افزود: تمام تلاش ما جلوگیری از تعطیلی کارخانه خبوشان است و در این زمینه از مسئولان اجرایی شهرستان و دیگر سطوح اجرایی می خواهیم مجدانه و دلسوزانه پیگیر باشند و دست در دست هم به وظیفه خود عمل کنند.

دادستان عمومی و انقلاب قوچان تصریح کرد: در روند برنامه های توسعه ای کشور و با توجه به ظرفیت های فراوان این شهرستان در حوزه های مختلف، امیدواریم شاهد توجه جدی تری در زمینه اختصاص طرح ها و پروژه های تولیدی و اقتصادی به این منطقه باشیم و قطعا دستگاه قضایی نیز در چارچوب سیاست کلی خود از سرمایه گذاری مناسب و قانونی  در تمام مناطق از جمله در این بخش حمایت خواهد کرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram دادستان قوچان: تلاش می کنیم مانع تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات شویمinstagram دادستان قوچان: تلاش می کنیم مانع تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات شویم

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android دادستان قوچان: تلاش می کنیم مانع تعطیلی واحدهای تولیدی و برخی کارخانجات شویم

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

افزودن یک دیدگاه