رئیس دادگستری مشهد تاکید کرد: لزوم ایجاد عزم ملی در مواجهه با بحران آب و پیشگیری از هدر رفت منابع آبی

لزوم-ایجاد-عزم-ملی

رئیس دادگستری مشهد تاکید کرد: لزوم ایجاد عزم ملی در مواجهه با بحران آب و پیشگیری از هدر رفت منابع آبی

 

رئیس دادگستری مشهد بر لزوم ایجاد عزم ملی در مواجهه با بحران آب و پیشگیری از هدر رفت منابع آبی تاکید کرد.

 

 حجت الاسلام والمسلمین سیدآبادی رئیس دادگستری مشهد در دیدار با مسئولان شرکت آب و فاضلاب شهرستان، با اشاره به بحران آب در استان خراسان رضوی افزود: صرفه جویی مقوله ای فرهنگی است و باید برای فرهنگ سازی این مهم اتاق فکر تشکیل شود.

رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب مشهد با اشاره به ضرورت حفظ منابع آب به عنوان یک سرمایه ملی گفت: باید از تمامی ظرفیت های موجود از جمله رسانه ها و شبکه های اجتماعی برای ارتقاء دانسته های عمومی و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و پیشگیری از هدر رفت این سرمایه استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید آبادی با تقدیر از حمایت های ریاست محترم کل دادگستری خراسان رضوی در این خصوص، از آمادگی کامل دادگستری مشهد برای انجام حمایت های حقوقی و قضایی از اقدامات انجام شده در حوزه پیشگیری از هدر رفت منابع آبی، ارائه آموزش های حقوقی لازم به ضابطین و برخورد قاطع با جرایم و تخلفات این حوزه خبر داد.

گفتنی است در این دیدار سید علیرضا طباطبایی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مشهد نیز ضمن تقدیر از اقدامات دستگاه قضایی در جهت برخورد با متخلفان و متعرضان به منابع آبی، ابراز امیدواری کرد در آینده با تعامل بیشتر بین دو مجموعه در راستای حفظ منابع آب و خاک اقدامات مؤثری انجام پذیرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram رئیس دادگستری مشهد تاکید کرد: لزوم ایجاد عزم ملی در مواجهه با بحران آب و پیشگیری از هدر رفت منابع آبیinstagram رئیس دادگستری مشهد تاکید کرد: لزوم ایجاد عزم ملی در مواجهه با بحران آب و پیشگیری از هدر رفت منابع آبی
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android رئیس دادگستری مشهد تاکید کرد: لزوم ایجاد عزم ملی در مواجهه با بحران آب و پیشگیری از هدر رفت منابع آبی

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

افزودن یک دیدگاه