قوه قضائیه با اغتشاشگران خیابان پاسداران محکم برخورد می کند

اغتشاشگران-خیابان-پاسداران

قوه قضائیه با اغتشاشگران خیابان پاسداران محکم برخورد می کند

150 رای  برای متهمان پرونده حادثه خیابان پاسداران به گفته رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران صادر شد.

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در خصوص پرونده متهمان خیابان پاسداران گفت: به علت عنوان های اتهامی  مختلف، برخی به حبس کوتاه و برخی به حبس طولانی مدت محکوم شدند.

غضنفرآبادی تصریح کرد: دادگاه برخی از این متهمان علنی برگزار خواهد شد که در نهایت ببینیم قاضی پرونده  چه تصمیمی برای رسیدگی می گیرد.

بنابر این گزارش روز ۳۰ بهمن سال گذشته شماری از دراویش گنابادی در خیابان گلستان هفتم پاسداران تجمع کردند که این تجمع به درگیری با پلیس وخشونت کشیده شد و بامداد یکم اسفند ، دراویش گنابادی با نیروهای امنیتی درگیر شدند. 

به گفته پلیس در این درگیری یک راننده منتسب به معترضان با اتوبوسی که در آنجا پارک شده بود ، به سمت مأموران پلیس حمله ور شد و سه نفر از ماموران نیروی انتظامی در این حادثه به شهادت رسیدند.

پس از بررسی فیلم ها و گزارش های حادثه برای محمد ثلاث راننده ای که اتوبوس را به حرکت درآورده بود ،کیفرخواست صادر و پرونده وی به شعبه 9دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.

این متهم به اتهام قتل سه مامور نیروی انتظامی و اقدام برای اخلال در نظم عمومی پس از سه جلسه دادگاه علنی، به قصاص محکوم و حکم صادره به وی و وکیلش ابلاغ شد.

اما پرونده حادثه خیابان پاسداران 350 متهم دارد که بخشی از پرونده برای رسیدگی به دادگاه انقلاب و دادگاه های کیفری استان تهران ارجاع شده است و رسیدگی ادامه دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : قوه قضائیه

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز