رئیس کل دادگستری گلستان: قضات در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت کنند

قرارهای-منتهی-به-بازداشت

رئیس کل دادگستری گلستان: قضات در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت کنند

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: قضات در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت کرده و از فرستادن افراد جز در موارد ضروری به زندان خودداری کنند.

 هادی هاشمیان در  جلسه با کارکنان دادسرای عمومی و انقلاب گرگان افزود: قضات مراقب باشند افراد با وجود داشتن وثیقه یا کفیل روانه زندان نشوند.

وی دادسراها را پیشانی دستگاه قضایی دانست و گفت: کیفیت  تحقیقات در پرونده ها و نحوه برخورد با مردم  روی نگرش و تلقی آنان از  مجموعه دستگاه قضایی تاثیرگذار است.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سخنان خود افزود: فراگیر شدن ابلاغ الکترونیک یکی از برنامه های جدی دادگستری استان است و باید قضات نسبت به این موضوع توجه و اهتمام بیشتری داشته باشند.

هاشمیان از کارکنان قضایی و اداری داسرای مرکز استان هم خواست با دادستان جدید برای پیشبرد اهداف و برنامه های قوه قضاییه همکاری کنند.

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرگان هم در این جلسه با بیان این که کیفیت رسیدگی ها مهم ترین خواسته مردم از دستگاه قضایی است، تقویت تحقیقات و واحد اجرای احکام را  مهم ترین برنامه های کاری خود عنوان کرد.

۱۰:۵۷:۵۱

۰۳/۰۴/۲۰۱۸

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رئیس کل دادگستری گلستان: قضات در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت کنندinstagram رئیس کل دادگستری گلستان: قضات در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت کنند

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رئیس کل دادگستری گلستان: قضات در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت کنند

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز