عدم تاثیر نشست برجام بر مواضع آمریکایی‌ها/ ترامپ می‌خواهد سناریوی جدیدی را کلید زند

عدم-تاثیر-نشست-برجام

عدم تاثیر نشست برجام بر مواضع آمریکایی‌ها/ ترامپ می‌خواهد سناریوی جدیدی را کلید زند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم تاثیر نشست مشترک برجام بر مواضع آمریکایی‌ها، گفت: آمریکایی‌ها خواهان کلید زدن سناریوی جدیدی هستند.

علیرضا رحیمی در خصوص نتیجه و ثمره نشست مشترک برجام در وین بر پایبندی طرف‌های مذاکره به ویژه آمریکا، گفت: آمریکایی‌ها در حوزه تشدید تحریم‌ها و در حوزه نقض عهد به صورت یکجانبه تصمیم می‌گیرند و به همین جهت رویکرد اروپایی‌ها هم تاکنون متفاوت بوده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نشست کمیسیون مشترک برجام که در سطح وزرا و کارشناسان برگزار شد تاثیر مستقیم بر مواضع آمریکایی‌ها نخواهد داشت اما مواضع آمریکایی‌ها در مجموعه برجام تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: با این حال ایران در صورت نقض عهد طرف‌های مقابل، آمادگی برخورد برای هر گزینه از موارد برجام که مورد نظر آمریکایی‌ها باشد را دارد. متاسفانه آمریکایی‌ها به دنبال کلید زدن سناریوی جدید خود هستند.

رحیمی معتقد است: نشست‌های مشترک برجام نیز بر تعهدات ایران و تاکید ر پایبندی تاثیرگذار است، ۱۲ نامه آقای ظریف به خانم موگرینی هم در این مورد و در راستای مستندسازی و اعلام رسمی بوده است اما برای طرف آمریکایی تاثیری ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها خارج از ۵+۱ مواضع خود را دنبال می‌کنند از این رو به دنبال بر هم زدن توافق و خروج از برجام هستند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram عدم تاثیر نشست برجام بر مواضع آمریکایی‌ها/ ترامپ می‌خواهد سناریوی جدیدی را کلید زندinstagram عدم تاثیر نشست برجام بر مواضع آمریکایی‌ها/ ترامپ می‌خواهد سناریوی جدیدی را کلید زند

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android عدم تاثیر نشست برجام بر مواضع آمریکایی‌ها/ ترامپ می‌خواهد سناریوی جدیدی را کلید زند

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز