جلسه پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در استان قم برگزار شد

سیاست-های-کلی-اقتصاد-مقاومتی

جلسه پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در استان قم برگزار شد

رئیس کل دادگستری استان قم گفت: باید با استقبال از سرمایه گذاری، زمینه فعالیت سالم و اشتغال زا در جامعه را فراهم کرد.

 

 حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در جلسه پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در استان افزود: اقدامات انجام شده در ستادهای اقتصاد مقاومتی در خصوص رفع موانع تولید و سرمایه گذاری، اجرای بسیاری از سیاست های اقتصاد مقاومتی را امکان پذیر می کند.

رئیس کل دادگستری استان قم، گزارش های ارائه شده و اقدامات به انجام رسیده در ستاد را خوب ارزیابی کرد و گفت: وضعیت پیشرفت استان قم در مقایسه با سایر استان ها در زمینه های عمرانی، اقتصادی مطلوب بوده است ولی با توجه به جایگاه مهم، ظرفیت و پتانسیل بالای این شهر کافی نیست و باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی اظهار کرد: باید با توجه به ظرفیت های ایجاد شده در سطح دادگستری نظیر، تشکیل کارگروه های اقتصاد مقاومتی (حقوقی و نظارت قضایی، پیشگیری و حمایت قضایی از سرمایه گذاری)، شورای حفظ حقوق بیت المال مشکلات و مسائل موجود در عرصه سرمایه  گذاری و اقتصادی استان به صورت مصداقی در جلسات مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم به انجام برسد.

وی مهم ترین مشکل در عرصه سرمایه گذاری را نگاه مدیران نسبت به پذیرش سرمایه گذاران دانست و افزود: تمامی مدیران و مسئولان باید با درنظر گرفتن مسائل امنیتی و حفاظتی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی استقبال و محیط را برای فعالیت سالم و اشتغال زا فراهم کنند.

۱۶:۵۷:۲۶

۰۲/۰۷/۲۰۱۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram جلسه پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در استان قم برگزار شدinstagram جلسه پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در استان قم برگزار شد

دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android جلسه پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در استان قم برگزار شد

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز