برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی در مناطق زلزله زده

نشست مجلس

برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی در مناطق زلزله زده/علل بروز تخریب ها در دست بررسی است

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از تشکیل نشست فوق‌العاده سازمان متبوعش در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: علل بروز تخریبات با هدف تهیه گزارش جامع از آن در دست بررسی است.
 

فرج الله رجبی با اشاره به حضور در مناطق زلزله زده غرب کشور، گفت: بازدیدی از مناطق زلزله زده برای بررسی ابعاد زلزله و همچنین نحوه امداد رسانی صورت گرفت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، از استقرار هیات رئیسه شورای مرکزی نظام مهندسی در کرمانشاه خبر داد و افزود: این هیات ضمن بازدید از مناطق زلزله زده نسبت به تشکیل ستاد مدیریت بحران و امداد رسانی نسبت به تهیه اقلام و مایحتاج آسیب دیدگان اقدام کردند.

وی ادامه داد: بیش از شصت کامیون اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان از سوی سازمان های نظام مهندسی کشور شامل چادر،پتو، زیرانداز،مواد غذائی و مواد بهداشتی و … بوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به نشست فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی کشور در مناطق زلزله زده، گفت: ستاد در جلسه فوق‌العاده خود در سرپل زهاب به تشکیل تیم های بازرسی فنی از علل بروز تخریبات و تهیه گزارش جامع از آن، تهیه فراخوان کشوری جهت دریافت طرح های موفق اسکان موقت از مهندسین سراسر کشور که طرح های فوق بتواند در أسرع زمان با کمترین هزینه و بهترین کیفیت از لحاظ تأمین آسایش و رفاه تهیه گردد اقدام کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد روابط عمومی های سازمان های نظام مهندسی کشور نسبت به دریافت کمک های اهدایی اعضای خود همچنان اقدام کرده و موارد دریافتی را به ستاد تشکیل شده در سازمان نظام مهندسی کرمانشاه تحویل دهد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی در مناطق زلزله زدهinstagram برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی در مناطق زلزله زده
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان نظام مهندسی در مناطق زلزله زده
منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز