۴۰ هکتار از اراضی دولتی شهر کرمان رفع تصرف شد

اراضی دولتی

۴۰ هکتار از اراضی دولتی شهر کرمان رفع تصرف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۴۰ هکتار از اراضی دولتی، منابع طبیعی و اراضی تغییر کاربری داده شده از ابتدای سال۹۶ تاکنون در شهر کرمان خبر داد.

 

به گزارش دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: از ابتدای امسال و در راستای مبارزه جدی و قاطع با زمین خواری، حاشیه نشینی و تعرض به انفال با احکام و دستورات صادره از سوی دادستانی کرمان بیش از ۴۴۵ ماموریت و عملیات شبانه روزی صورت پذیرفته است.

این مقام قضائی ادامه داد: با تشکیل گشت های تلفیقی و ترکیبی فرماندهی انتظامی شهر کرمان و مامورین شهرداری کرمان در مناطق حاشیه ای شهر و زمین های دولتی و عرصه های جنگلی و زراعی جمعا ۴۰ هکتار از اراضی دولتی ، منابع طبیعی و اراضی تغییر کاربری شده رفع تصرف شد.

سالاری با بیان اینکه اجازه ایجاد شهرک های حاشیه نشینی غیر مجاز و حاشیه نشینی را به زمین خواران نخواهیم داد، تصریح کرد: در زمینه تعرض به انفال و اموال و پدیده شوم زمین خواری دستگاه قضایی استان با تمام توان از سازمان های دولتی متولی امر زمین و منابع طبیعی حمایت لازم و قاطع را انجام داده و حتی در ایام شبانه اجازه نخواهند داد به این اراضی تعرضی صورت گیرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram ۴۰ هکتار از اراضی دولتی شهر کرمان رفع تصرف شدinstagram ۴۰ هکتار از اراضی دولتی شهر کرمان رفع تصرف شد
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android ۴۰ هکتار از اراضی دولتی شهر کرمان رفع تصرف شد

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز