رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شد

دادگستری-بابل

با حضور رئیس کل دادگستری مازندران؛ رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شد

با حضور رئیس کل دادگستری استان مازندران، فضل ا… وکیلی راد به عنوان رئیس جدید دادگستری بابل معارفه و از زحمات سید یونس حسینی عالمی قدردانی شد.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد رئیس کل دادگستری استان در این مراسم اظهار کرد: با توجه به اینکه ساختمان دادگستری این شهرستان پاسخگوی حجم مراجعات مردمی نیست، برای حل مشکل قطعه زمینی خریداری شده و ان شاء ا… عملیات احداث این ساختمان بزودی آغاز خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه بر لزوم حفظ حقوق عامه در شهرستان بابل نیز تاکید کرد و افزود: این شهرستان با مشکلاتی مانند زباله وپسماند روبروست که دادگستری شهرستان بابل پیگیری لازم را در این خصوص انجام داده و رئیس جدید دادگستری بابل نیز باید توجه ویژه ای به این موارد لحاظ کند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطر نشان کرد: در زمان آغاز حضور رئیس سابق دادگستری شهرستان بابل، موجودی پرونده ها بیش از هفت هزار پرونده بود که در حال حاضر این تعداد کاهش یافته است.

وی همچنین در ادامه بر ضرورت تفاهم، تعامل و همکاری رئیس دادگستری شهرستان بابل با امام جمعه و دیگر مسئولین استانی در خصوص حفظ حقوق عامه مردم تاکید کرد و افزود: ان شاء ا… با تدبیر و پیگیری های لازم در راستای ساماندهی رودخانه ها و محیط زیست همچنین زیبا سازی شهر اقدامات موثری انجام شود.

گفتنی است سید یونس حسینی عالمی به عنوان  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران منصوب شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شدinstagram رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شد

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شد

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز