رئیس‌کل دادگستری قزوین: احکام مراجع قضایی نباید موجب تعطیلی کارخانه ها شود

رئیس‌کل-دادگستری-قزوین

رئیس‌ کل دادگستری استان قزوین گفت:

هیچ‌گونه حکم اجراییه مراجع قضایی نباید موجب تعطیلی کارخانه شود و این مهم باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش دادگستری استان قزوین ، حجت‌الاسلام نورالله قدرتی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری تاکستان افزود: در صورت معوقات بانکی واحدهای تولیدی، بانک می‌تواند تنها ملک را توقیف کند و فعالیت شرکت باید ادامه پیدا کند زیرا در غیر این صورت بحرانی توسط بانک‌ها ایجاد می‌شود.

رئیس‌ کل دادگستری استان قزوین خاطرنشان کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید اجرایی شود که رونق تولید، محور اصلی این سیاست‌‌ها محسوب می‌شود.

حجت الاسلام قدرتی ادامه داد: در راستای جلوگیری از سوءاستفاده تمام پرونده‌های ورشکستگی از سوی دادسرای تهران باید با مسئولان استان مطرح شود.

وی با اشاره به ضرورت رفع مشکلات واحدهای تولیدی اظهار کرد: راستی‌آزمایی تسهیلات و شناسایی سرمایه‌گذاران واقعی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

رئیس‌ کل دادگستری استان قزوین گفت: باید در شهرستان‌ها کمیته اقتصاد مقاومتی دادگستری برگزار شود تا روند رسیدگی به پرونده‌ها تسریع یابد که تعامل دستگاه‌ها در این زمینه مهم و اساسی است.

حجت الاسلام قدرتی با بیان این مطلب که نگاه حمایتی به سرمایه‌گذاران باید تقویت شود، افزود: تعامل دستگاه‌های اجرایی در راستای رونق تولید و رفع مشکلات کارگری و واحدهای تولیدی امری اساسی بوده که باید در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: در راستای رونق تولید و اشتغالزایی اعتماد به نسل جوان در اولویت قرار دارد و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را هم باید جوانان عملیاتی کنند.

رئیس‌ کل دادگستری استان قزوین با بیان این مطلب که اقتصاد مقاومتی هم باید با همت و تلاش جوانان نتیجه پیدا کند، اظهار کرد: نتیجه بی‌تدبیری فقر است و این مهم باید در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه داد: هنگامی که نگاه و نیت افراد رفع مشکلات دیگران باشد خداوند هم یاری می‌کند و تولیدکنندگان باید در این مسیر گام بردارند.

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین افزود: موضوع اشتغال ، اقتصاد و هدایت به سمت ارزش‌های معنوی از جمله عوامل مهم و اثرگذار در سلامت جامعه به شمار می‌رود.

حجت الاسلام قدرتی با بیان این مطلب که کارآفرینان در پاکی جامعه نقش دارند، تصریح کرد: سیاست دستگاه قضایی کمک به مدیران اجرایی و اقتصادی است و در این مسیر از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رئیس‌کل دادگستری قزوین: احکام مراجع قضایی نباید موجب تعطیلی کارخانه ها شودinstagram رئیس‌کل دادگستری قزوین: احکام مراجع قضایی نباید موجب تعطیلی کارخانه ها شود

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رئیس‌کل دادگستری قزوین: احکام مراجع قضایی نباید موجب تعطیلی کارخانه ها شود

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز