پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت دکتر«علی‌اصغر خدادوست»

پیام-تسلیت-دکتر-روحانی

پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت دکتر«علی‌اصغر خدادوست»

رئیس جمهور در پیامی درگذشت دانشمند نیکوکار، جراح زبردست و چهره درخشان علمی ایران و جهان، دکتر«علی‌اصغر خدادوست» را تسلیت گفت.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکترروحانی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 درگذشت دانشمند نیکوکارعلی اصغر خدادوست، جراح زبردست و چهره درخشان علمی ایران و جهان،  دکترعلی‌اصغر خدادوست، موجب تأثر فراوان شد.

  این استاد نامدار چشم پزشکی و پیوند قرنیه؛ با روحیه معنوی، نگاه انسانی و تبحری ممتاز، روشنایی بخش دیدگان بسیاری ازهموطنان و مردم نقاط مختلف جهان بود و با ارائه خدمات ارزشمند و خیرخواهانه و کسب افتخارات بزرگ بین المللی، نامی ماندگار و نیک از خود و فرهنگ دانش گستر ایران عزیز، در تاریخ پزشکی جهان برجای گذاشت.

یقیناً آثار گرانبهای علمی و  درس های معنوی به یادگار مانده از ایشان ، الهام بخش دانش پژوهان امروز و آینده کشور خواهد بود.

اینجانب این ضایعه را به جامعه پزشکی کشور، شاگردان، علاقه مندان و دوستداران، مردم شریف استان فارس و خانواده محترم ایشان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

حسن روحانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت دکتر«علی‌اصغر خدادوست»instagram پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت دکتر«علی‌اصغر خدادوست»

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت دکتر«علی‌اصغر خدادوست»

منبع : پایگاه خبری دولت

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز