دادستان مرکز مازندران: مردم باید نسبت به حفاظت از عرصه های طبیعی احساس تکلیف کنند

حفاظت-از-عرصه-های-طبیعی

دادستان مرکز مازندران: مردم باید نسبت به حفاظت از عرصه های طبیعی احساس تکلیف کنند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت: همه مردم باید نسبت به حفظ و حفاظت عرصه های طبیعی احساس مسئولیت و تکلیف کنند

 سید یونس حسینی عالمی افزود: در طرح مبارزه و برخوردقضایی و امنیتی ، به طور یقین پدیده زمین خواری برچیده و ساخت و سازهای غیرمجاز نیز تخریب می شود.

این مقام قضایی ادامه داد: همسو با رویکرد دستگاه قضایی و امنیتی، رسانه ها نیز باید افکار عمومی را در مشارکت و همکاری با شورای حفظ بیت المال همراه کنند.

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران با بیان اینکه دانستن حق مردم است و دادستان ها باید پاسخگو رسانه ها باشند، اظهار کرد: رسانه ها زبان مردم در طرح مشکلات و مطالباتشان به مسئولان هستند و باید به این وظیفه خود به خوبی عمل کنند.

این مقام قضایی به مشکلات قضایی مردم دراستان مازندران نیز اشاره کرد و افزود: مردم مشکلات خود را ابتدا با معتمدین و و ریش سفیدان درمیان بگذارند تا در صورت امکان بدون کشیده شدن به دادگاه حل و فصل شود.

حسینی عالمی اظهار کرد: بسیاری از مشکلات قضایی اگر بنا بر دوستی و مصالحه باشد پیش از رسیدن به مراجع قضایی قابل حل و فصل است که در این صورت مراجعه به دستگاه قضایی کاهش محسوسی خواهد داشت.

وی شاخصه دستگاه قضایی را اقتدار همراه با محبت، سرعت همراه با دانش و مبانی علمی دانست و گفت: دستگاه قضایی باید مقتدرانه حق مردم را پیگیری کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram دادستان مرکز مازندران: مردم باید نسبت به حفاظت از عرصه های طبیعی احساس تکلیف کنندinstagram دادستان مرکز مازندران: مردم باید نسبت به حفاظت از عرصه های طبیعی احساس تکلیف کنند

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android دادستان مرکز مازندران: مردم باید نسبت به حفاظت از عرصه های طبیعی احساس تکلیف کنند

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

افزودن یک دیدگاه