حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی در اولویت برنامه های دادگستری استان قزوین

حمایت-از-کالای-ایرانی-و-تولید-ملی

حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی در اولویت برنامه های دادگستری استان قزوین

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی استان تلاش می کند با همدلی، همزبانی و هم فکری در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و تولیدات ملی پیشگام باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی در اولین نشست شورای مسئولان قضایی استان در سال جاری با تبریک سال جدید و اعیاد رجبیه افزود: امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف سال 97 سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای همه باشد.

وی ادامه داد: از تلاش ها و اقدامات دستگاه قضایی استان که در سال گذشته کارنامه قابل قبول و خوبی ارائه کرده تقدیر می کنیم و انشاالله در سال 97 نیز همانند گذشته با کوشش و پشتکار شما مسئولان قضایی توفیقات بیشتری برای استان به دست آید.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی خاطر نشان کرد: برای موفقیت در زندگی فردی و اداری نیازمند طرح و برنامه هستیم و باید در جهت تحقق برنامه ها گام های استوارتری برداریم.

این مقام قضایی استان همچنین اظهار کرد: بسیاری از شکست ها، ضعف ها، کمبودها و عدم توفیقات در زندگی فردی و اجتماعی به خاطر عدم توکل به خداوند است.

رئیس کل دادگستری استان قزوین افزود: باید خدمت به مردم را عبادت بدانیم و قصد خود از انجام کارها را جلب رضای خدا و جلب رضایت مردم قرار دهیم چون بیشتر انتقاد مردم از مسئولان از نوع برخورد ها است.

وی با بیان این که سال 97 از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود فرمودند که مخاطب شعار امسال هم مسئولان و هم آحاد جامعه هستند پس باید همه مردم در جهت تحقق شعار سال تلاش کنند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی استان تلاش می کند با همدلی، همزبانی و هم فکری در جهت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و تولیدات ملی پیشگام باشد.

وی افزود: در بحث اعتبارات اداری نظارت بیشتری را خواهیم داشت تا کالای ایرانی خریداری شود و باید در زندگی شخصی و فردی خود هم این موضوع را مورد توجه قرار دهیم که از کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارد استفاده نکنیم.

رئیس کل دادگستری استان خاطر نشان کرد: به واقع تحقق شعار سال موجب گردش چرخ اقتصاد داخلی کشور می شود و همین امر موجب برطرف شدن بسیاری از معضلات اجتماعی مانند بیکاری می شود و در نتیجه شاهد کاهش بسیاری از جرائم و آسیب های اجتماعی در سطوح مختلف جامعه خواهیم بود.

حجت الاسلام قدرتی در پایان خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب در سخنرانی اولین روز سال نو در جوار حرم مطهر رضوی فرمودند که پنج عیب مصرف گرایی، اسراف، رفاه طلبی، اشرافی گری و مصرف کالای ها خارجی در زندگی ما در حال نمایان شدن است که نباید بگذاریم این عیوب در سطح جامعه به عنوان یک فرهنگ معرفی شود.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی در اولویت برنامه های دادگستری استان قزوینinstagram حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی در اولویت برنامه های دادگستری استان قزوین

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی در اولویت برنامه های دادگستری استان قزوین

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

 

 

افزودن یک دیدگاه