حمایت از تولید داخلی و حفظ حقوق بیت المال؛ اولویت های مهم دادگستری مازندران در سال جدید

حمایت-از-تولید-داخلی-و-حفظ-حقوق-بیت-المال

حمایت از تولید داخلی و حفظ حقوق بیت المال؛ اولویت های مهم دادگستری مازندران در سال جدید

رئیس کل دادگستری مازندران حمایت از تولید داخلی و حفظ حقوق بیت المال را از برنامه های مهم دادگستری استان در سال جدید عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد در بازدید از حوزه های قضایی شهرستان نوشهر، نور و محمود آباد ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید، برای همه خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق کرد و گفت: سال 96، سالی پر تلاش همراه با هماهنگی و همدلی میان همه همکاران بود و ان شاء ا… در سال جدید نیز همین روند بیش از پیش تداوم داشته باشد.

این مقام قضایی با تاکید بر پرداختن به اعمال و کردار و رفتار نیک، افزود: مال و ثروت جنبه گردشی دارد و زود گذر است و دغدغه بشر را زیاد می کند، انسانها نباید در پی مال باشند تا به آرامش برسند.

وی همچنین با اشاره به آیاتی از قرآن کریم واحادیث و روایات از ائمه اطهار(ع) اظهار کرد: می توانیم با خواندن نمازهای یومیه به کمال رسیده و با اعمال و رفتار نیکو و پسندیده به صراط مستقیم دست یابیم.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد خاطرنشان کرد: بالا بردن کیفیت و اتقان آرا، کاهش اطاله دادرسی، حمایت از تولید داخلی وحفظ حقوق بیت المال از مهم ترین برنامه های دادگستری استان مازندران در سال جدید است.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram حمایت از تولید داخلی و حفظ حقوق بیت المال؛ اولویت های مهم دادگستری مازندران در سال جدیدinstagram حمایت از تولید داخلی و حفظ حقوق بیت المال؛ اولویت های مهم دادگستری مازندران در سال جدید

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android حمایت از تولید داخلی و حفظ حقوق بیت المال؛ اولویت های مهم دادگستری مازندران در سال جدید

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز