وزیر آموزش و پرورش: رایزنی ها برای حل مشکلات دانش آموزان ادامه دارد

وزیر آموزش و پرورش: رایزنی ها برای حل مشکلات دانش آموزان ادامه دارد

وزیر آموزش و پرورش در خصوص بروز مشکلاتی برای برخی دانش آموزان در روزهای اخیر گفت: رایزنی های این وزارتخانه با دستگاه های ذیربط از جمله وزارت اطلاعات و قوه قضائیه برای حل مشکل  این دانش آموزان ادامه دارد

 

 بطحایی با اشاره به اینکه تا کنون براثر رایزنی های انجام شده مشکل عمده دانش آموزانی که جرمی مرتکب نشده بودند حل شده است، گفت: با توجه به نزدیکی فصل امتحانات، اهتمام جدی بعمل آورده ایم که با همکاری و رایزنی با دستگاه های انتظامی، اطلاعاتی و قضایی مشکل سایر دانش آموزان نیز حل شود.
بطحایی در تشریح علل مشکلات پیش امده برای دانش اموزان گفت: متاسفانه زمانیکه اعتراضات سیر طبیعی خود را ازدست داده و تبدیل به اغتشاش شد، معدودی از این دانش آموزان نیز گرفتار این مشکل شدند. با این همه، تلاش ما براین است که هرچه سریعتر مشکل این دسته از دانش اموزان نیز حل شود.  
بطحایی افزود: تا مشخص شدن وضعیت و تعیین تکلیف تک تک دانش آموزان و امور مربوط به آنان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. 
وزیر آموزش و پروش اطمینان داد هیچ یک از دانش آموزانی که با مشکل مواجه شده اند تا تعیین تکلیف نهایی در زندان نگهداری نخواهند شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram وزیر آموزش و پرورش: رایزنی ها برای حل مشکلات دانش آموزان ادامه داردinstagram وزیر آموزش و پرورش: رایزنی ها برای حل مشکلات دانش آموزان ادامه دارد
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android وزیر آموزش و پرورش: رایزنی ها برای حل مشکلات دانش آموزان ادامه دارد

منبع : پایگاه خبری دولت

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز