جلسه شورای قضایی گلستان با مجمع نمایندگان استان برگزار شد

جلسه-شورای-قضایی-گلستان

جلسه شورای قضایی گلستان با مجمع نمایندگان استان برگزار شد

جلسه شورای قضایی استان با مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی با هدف آشنایی نمایندگان مردم با دشواری های دستگاه قضایی برگزار شد.

 هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان در این جلسه افزود: برای دسترسی راحت تر به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی یک رابط هم در دادگستری استان تعیین شده است.

وی با تاکید بر این که تمرکز بر پیشگیری از وقوع جرم و فرهنگ سازی یکی از اولویت های دادگستری استان است، خاطرنشان کرد: پخش ۴۰ برنامه تلویزیونی سیمای قانون که شنبه هر هفته با هدف افزایش آگاهی های حقوقی مردم روی آنتن می رود، حضور در مساجد و استفاده از مجازات های جایگزین حبس و تعلیق از جمله برنامه های دادگستری استان در این راستا محسوب می شود.

هاشمیان ارتباط تنگاتنگ دادگستری گلستان با دستگاه های اجرایی استان و شورای تامین را موجب موفقیت برنامه های پیشگیری از وقوع جرم و کاهش ورودی پرونده به محاکم استان عنوان کرد و افزود: توانستیم از ظرفیت و فرصت وجود ریش سفیدان و بزرگان اقوام ساکن در گلستان بهره مند شویم که نتیجه این همراهی، سازش بسیاری از پرونده ها و زندگی دوباره چندین محکوم به قصاص بود.

۱۲:۰۸:۲۱

۰۲/۱۳/۲۰۱۸

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram جلسه شورای قضایی گلستان با مجمع نمایندگان استان برگزار شدinstagram جلسه شورای قضایی گلستان با مجمع نمایندگان استان برگزار شد

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android جلسه شورای قضایی گلستان با مجمع نمایندگان استان برگزار شد

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز