جشنواره “قلم و عدالت” در کرمان برگزار می شود

جشنواره

جشنواره “قلم و عدالت” در کرمان برگزار می شود

معاون رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: جشنواره قلم و عدالت با حضور مسئولان کشوری و استانی آذرماه امسال در کرمان برگزار می شود.

 

به گزارش دادگستری استان کرمان، محمد باقر اسلامی رئیس ستاد برگزاری جشنواره قلم و عدالت در این خصوص گفت: حجت الاسلام والمسلمین صادقی، معاون قوه قضائیه میهمان و سخنران ویژه مراسم اختتامیه جشنواره خواهد بود.

وی ادامه داد: در این مراسم اعضا شورای قضائی استان، مسئولین و مدیران استان نیز حضور خواهند داشت و رئیس کل دادگستری استان، امام جمعه و استاندار کرمان به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

این مقام قضایی خاطر نشان کرد: این جشنواره با هدف بهره مندی از فرصت و ظرفیت رسانه های محلی استان کرمان و مشارکت آنان در انتشار مطالب و اخبار دستگاه قضائی، تولید محتوا در قالب های خبر، گزارش و مصاحبه ای و ایجاد رقابت در تولید مطالب با کیفیت توسط رسانه ها برگزار شده است.

اسلامی ادامه داد: برگزاری چنین جشنواره هایی در راستای افزایش آگاهی های عمومی و حقوقی، کاهش دعاوی و تشکیل پرونده، جذب و ارتقا اعتماد عمومی، افزایش رضایت مندی، تکریم ارباب رجوع و پیشگیری از وقوع جرم موثر خواهد بود.

وی افزود: طرح جشنواره مطبوعات برتر استان کرمان با عنوان “قلم و عدالت” از مصوبات شورای قضایی و ستاد گرامیداشت هفته قوه قضائیه استان کرمان می باشد و در سال ۱۳۹۵ فراخوان آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

اسلامی خاطرنشان کرد: تعداد۵۷ رسانه در این جشنواره شرکت نمودند و یکهزار و ۹۲۹ اثر به دبیر خانه جشنواره ارسال شد، کار داوری نیز با حضور سه داور پایان یافته و در روز هفتم آذر ماه برابر با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور رسانه های برتر و خبرنگاران برتر استان برگزارشود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
telegram جشنواره قلم و عدالت در کرمان برگزار می شودinstagram جشنواره قلم و عدالت در کرمان برگزار می شود
دانلود اپلیکیشن دادورزیار :

android جشنواره قلم و عدالت در کرمان برگزار می شود

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز