رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: برای تحقق اصل عدالت قضایی بیشتر تلاش شود

تحقق-اصل-عدالت-قضایی

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: برای تحقق اصل عدالت قضایی بیشتر تلاش شود

اولین جلسه رئیس و مدیران سازمان قضایی نیروهای مسلح با کارکنان در حسینیه شهید قدوسی این سازمان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در این مراسم با اشاره به تلاقی مبارک ماه رجب با ایام عید نوروز گفت: ماه رجب، ماه نزول رحمت الهی به سوی مردم است و باید از برکات معنوی این ماه بهره ببریم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: عمل صالح توأم با صفای دل در این ماه مهم است و خدا در قرآن کریم می فرماید: «هر کس عمل صالح انجام دهد در حالی که مومن است، خواه مرد باشد یا زن، به او حیات طیبه پاکیزه می بخشیم» یعنی زندگی خوش و راحت را ارزانی می داریم چون مؤمن قلبش را برای همه چیز آماده کرده و شادابی اش را از دست نمی دهد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش، استقلال، آزادی، مردم‌سالاری، عدالت و تحقق احکام دین و شریعت را از اصول بنیادین انقلاب در سخنان مهم مقام معظم رهبری در مشهد مقدس برشمرد و گفت: تحقق اصل عدالت قضایی برعهده قوه قضاییه است و سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز در حوزه مسئولیت خود باید برای تحقق این اصل مهم بیشتر تلاش کند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی همچنین به علل و موانع استفاده نشدن کامل از ظرفیت‌ها از نگاه رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: ناآگاهی افکار عمومی و برخی مسئولان از ثروت انسانی و طبیعی ایران اسلامی از دغدغه هایی است که با اطلاع رسانی از دستاوردها و فعالیت ها به عنوان یک معروف دفاع منطقی از جمهوری اسلامی انجام دهیم.

وی قبیله‌گرایی سیاسی و جناحی را از دیگر علل استفاده نشدن کامل از ظرفیت‌ها دانست و افزود: چندی قبل در جمع قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح به آفات سیاست زدگی اشاره کردم و در حال حاضر نیاز داریم که جناح بازی ها به کنار برود و بر نقاط مشترک تمرکز کنیم.

این مقام قضایی همچنین بر توجه به حمایت از کالای ایرانی، در خریدها و تأمین امکانات مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح تأکید کرد و با بیان اینکه نظارت بر مجموعه ها از وظایف مدیران است، اظهار کرد: نظارت بر عملکرد کارکنان از مواردی است که مسئولان باید مورد نظر قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی بر برنامه محوری بودن امور هم تاکید کرد و گفت: باید بر اساس برنامه و شاخص های سالانه ای که تدوین و به همه استان ها و بخش های ستادی ابلاغ شده حرکت کنیم و برای ارتقای کارها و رسیدن به رتبه های بالاتر، در اجرای برنامه ها از یکدیگر سبقت بگیریم.

وی در پایان بر استفاده بهینه از سرمایه های انسانی و مادی سازمان قضایی نیروهای مسلح تأکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری نیز بر این مهم تأکید کردند و مدیران باید محیطی با نشاط برای کارکنان فراهم آورند و به آنها سرکشی کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: برای تحقق اصل عدالت قضایی بیشتر تلاش شودinstagram رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: برای تحقق اصل عدالت قضایی بیشتر تلاش شود

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: برای تحقق اصل عدالت قضایی بیشتر تلاش شود

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز