رویکرد پیشگیری و تأمین امنیت شهروندان، اولویت اصلی کشیک نوروزی دادگستری استان تهران

تأمین-امنیت-شهروندان

رویکرد پیشگیری و تأمین امنیت شهروندان، اولویت اصلی کشیک نوروزی دادگستری استان تهران

آخرین نشست شورای معاونین دادگستری کل استان تهران در محل سالن کنفرانس مجتمع قضایی امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش دادگستری تهران، غلامحسین اسماعیلی در این نشست از زحمات و تلاشهای همکاران قضایی و اداری در طول سال جاری تقدیر کرد و افزود: در سال جاری با فراز و نشیب های فراوانی مواجه بودیم که از آن جمله می توان به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی آنهم با تعدد نامزدها و انجام استعلامات مربوطه، اغتشاشات دیماه و نیز حوادث تلخ خیابان پاسداران اشاره کرد که در همه این موارد، همکاران ما در چارچوب وظایف محوله خوش درخشیدند و به رسالت خطیر خود عمل کردند.

رئیس کل دادگستری استان تهران در بخش دیگری از سخنانش به در پیش بودن تعطیلات نوروز نیز اشاره کرد و افزود: از آنجایی که در این ایام، شهروندان مبادرت به سفر می کنند لذا تأمین امنیت و آسایش آنان از اولویت خاصی برخوردار است و در همین راستا برنامۀ مدون کشیک در بخش های مختلف دادگستری کل استان تهران تهیه شده و همکاران در این ایام نیز به ارائه خدمات قضایی مشغول خواهند بود.

وی ادامه داد: در این خصوص رویکرد پیشگیری از وقوع جرم با اتخاذ تدابیر مناسب و با هماهنگی با سایر دستگاه ها و نهادهای ذیربط قانونی در اولویت قرار داشته و اقدامات قضایی برای تامین امنیت در جامعه در مرحله بعدی صورت می گیرد و جا دارد در همین جا از کلیه قضات و کارمندان شریفی که در برنامه کشیک حضور خواهند داشت تقدیر کنیم.

اسماعیلی با تاکید بر مقولۀ سالم سازی محیط دستگاه قضایی نیز اظهار کرد: این موضوع حائز اهمیت است و تا رسیدن به نقطه مطلوب با هر تخلفی و در هر سطحی با قاطعیت تمام و در چارچوب مقررات قانونی برخورد خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram رویکرد پیشگیری و تأمین امنیت شهروندان، اولویت اصلی کشیک نوروزی دادگستری استان تهرانinstagram رویکرد پیشگیری و تأمین امنیت شهروندان، اولویت اصلی کشیک نوروزی دادگستری استان تهران

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار :

android رویکرد پیشگیری و تأمین امنیت شهروندان، اولویت اصلی کشیک نوروزی دادگستری استان تهران

منبع : پایگاه خبری قوه قضائیه.

افزودن یک دیدگاه