به جاکارتا تنها یک مربی اعزام خواهد شد

جاکارتا

به جاکارتا تنها یک مربی اعزام خواهد شد

کمیته ملی المپیک در اقدامی عجیب ، تصمیم گرفت تیم سه نفره بوکس ایران را فقط با یک مربی راهی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا کند.

تیم ملی بوکس ایران در سال های اخیر شرایط خوبی نداشته  است و انتظار  شانس چندانی برای رسیدن به حداقل مدال ها  در جاکارتا ندارد.

مسئولان کمیته ملی المپیک با بررسی های صورت گرفته تصمیم بر اعزام تنها سه بوکسور کشورمان به بازی های آسیایی گرفتند.

این تصمیم  با وجود شرایط موجود چندان دور از انتظار نبود و قابل نقد نیست؛ اما اعزام تنها یک مربی به مسابقات بوکس تصمیمی عجیب و دور از انتظار بود که مسئولان کمیته المپیک و کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی گرفتند.

با این اوصاف «اکبر احدی» سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان فقط مربی تیم ایران در این رویداد مهم خواهد بود.

البته اگر مسئولان کمیته المپیک مسابقات بوکس در بازی های آسیایی، المپیک را از نزدیک تماشا کرده باشند به این نتیجه خواهند رسید که تیم های ملی بوکس سایر کشورها با هر تعداد بوکسور، حداقل سه مربی دارند که دو نفر آن در حین مبارزات باید کناره رینگ باشند.

هر چند دبیرکل کمیته ملی المپیک امروز (سه شنبه) اعلام کرد که احتمال اختصاص 2 سهمیه دیگر به بوکس وجود دارد، اما یکی از مسئولان فدراسیون بوکس  این سخنان را بی اساس خواند.

این تصمیم کمیته المپیک در حالی اتخاذ شد که برخی از رشته های انفرادی که هیچ شانسی برای مدال آوری در بازی های آسیایی ندارند با کاروانی بزرگتر به جاکارتا اعزام می شوند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کانال ایتا

لینک کانال سروش

لینک صفحه اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن اندروید دادورزیار

منبع خبر : ایرنا

افزودن یک دیدگاه