برگزاری جلسه علنی دونوبته استیضاح ربیعی و آخوندی در هفته آتی/ حضور رئیس جمهور در صحن

استیضاح-ربیعی-و-آخوندی

حضور رئیس جمهور در صحن

عضو هیأت رئیسه مجلس نحوه رسیدگی به استیضاح وزرای تعاون و راه را تشریح کرد.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به زمان برگزاری جلسه استیضاح وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در صحن علنی گفت: برای تعیین زمان دقیق برگزاری این جلسه که قطعا در هفته آینده خواهد بود به هر دو وزارتخانه نامه مکتوب ارسال کردیم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هفته آینده سه روز کاری برای صحن علنی پیش بینی شده که یکی از این روزها به صورت دو نوبت صبح و عصر به استیضاح ربیعی و آخوندی اختصاص می‌یابد.

وی ادامه داد: طبق آیین نامه رئیس جمهور نیز می تواند در جلسه علنی استیضاح از وزرای خود دفاع کند که از این رو به احتمال زیاد و طبق ادوار گذشته، آقای روحانی نیز در این جلسه حضور خواهد داشت.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره روند رسیدگی به لایحه بودجه بعد از اعمال نظر شورای نگهبان و بررسی در کمیسیون مربوطه، خاطرنشان کرد: اگر کار بودجه در کمیسیون امروز تمام شود از فردا رسیدگی به بودجه در صحن آغاز خواهد شد و اگر نیاز باشد تمام روزهای هفته و به صورت دو نوبته جلسه علنی برگزار می شود تا کار بودجه ۹۷ پیش از آغاز سال ۹۷ به اتمام برسد./

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram برگزاری جلسه علنی دونوبته استیضاح ربیعی و آخوندی در هفته آتی/ حضور رئیس جمهور در صحنinstagram برگزاری جلسه علنی دونوبته استیضاح ربیعی و آخوندی در هفته آتی/ حضور رئیس جمهور در صحن

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android برگزاری جلسه علنی دونوبته استیضاح ربیعی و آخوندی در هفته آتی/ حضور رئیس جمهور در صحن

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز