بررسی طرح اجرایی تعیین تکلیف حق پخش در کارگروه مشترک

تعیین-تکلیف-حق-پخش

بررسی طرح اجرایی تعیین تکلیف حق پخش در کارگروه مشترک

سلطانی‌فر با بیان اینکه طرح اجرایی تعیین تکلیف حق پخش در یک کارگروه مشترک بررسی می‌شود، گفت: نتیجه کار این کارگروه مرکب از مدیران صدا و سیما و وزارت ورزش مبنای کار ما در سال ۹۷ قرار می‌گیرد.

مسعود سلطانی‌فر درخصوص تصمیمات و بررسی‌های صورت گرفته پیرامون برای حق پخش مسابقات ورزشی، گفت: با آقای علی عسکری رئیس صدا و سیما و معاونان وی دراین خصوص جلسات چندین ساعته داشتیم تا بتوانیم از محل درآمدهای پخش برنامه‌های ورزشی به صورت مشترک بهره‌مند شویم.

تفاهم صدا و سیما و وزارت ورزش در یک چارچوب کلی بر سر حق پخش

وی با بیان اینکه در یک چارچوب کلی به تفاهم رسیده‌اند، اضافه کرد: براین اساس مقرر شد؛ یک طرح اجرایی تهیه شود البته صدا و سیما برای این طرح پیش‎نویسی ارائه داده بودند که قرار است در یک کارگروه مشترک بررسی و اعلام نتیجه شود.

سلطانی‌فر با بیان اینکه نماینده‌ای از دیوان محاسبات در این کارگروه حضور ندارد، ادامه داد: این کارگروه مرکب از مدیران و معاونان وزارت ورزش، رئیس و معاونین فدراسیون فوتبال و معاونان صدا و سیما این طرح را بررسی و نتیجه آن را ارائه خواهند تا در صورت توافق مبنای کار ما در سال ۹۷ قرار گیرد.

ورزش و صدا و سیما باید به راهکار مشترک برسند اما در غیر این صورت می‌توانیم به مجلس لایحه ارائه دهیم

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: قانون در این زمینه صراحت دارد و وزارت ورزش و صدا و سیما باید به راهکار مشترک برسند اما درصورت نرسیدن به تفاهم و حل نشدن موضوع با پا درمیانی نهادهای نظارتی، می‌توان اقدامات دیگری همچون ارائه لایحه به مجلس، انجام دهیم.

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram بررسی طرح اجرایی تعیین تکلیف حق پخش در کارگروه مشترکinstagram بررسی طرح اجرایی تعیین تکلیف حق پخش در کارگروه مشترک

دانلود اپلیکیشن اندروید  دادورزیار :

android بررسی طرح اجرایی تعیین تکلیف حق پخش در کارگروه مشترک

منبع : پایگاه خبری خانه ملت

 

 

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

سایت ساز